Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit jelent az, hogy a "címzett...

Mit jelent az, hogy a "címzett ismeretlen"?

Figyelt kérdés

Rendeltem egy csomagot, de a feladó visszakapta ezzel a jelzéssel. A címet biztos jól adtam meg, mindent leellenőriztem, és biztos vagyok benne, hogy ezen a címen lakom. Rendeltünk már ide ezelőtt is, és akkor megérkezett az én nevemre.

Lehet, hogy az a gond, hogy kiskorú vagyok?

A válaszokat köszönöm!



#csomag #feladás #címzett ismeretlen
2013. aug. 18. 12:59
 1/3 anonim ***** válasza:
A postásnak rossz napja volt, vagy a neved nincsen feltüntetve a póstaládán.
2013. aug. 18. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem egyértelmű. Nem találtak olyan címzettet olyan címen amit megadtak. Gondolom nincs kiírva a ládátokra.


Egyébként meg örülj, hogy a feladóhoz került vissza. Egyik rokonommal az volt, hogy az egyik posta benyelte és nem vitték onnan tovább. És kivolt téve valahova. És válltig állították, hogy nincs náluk.

2013. aug. 18. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Sajnos előfordul. Hozzánk minden nap jön a céghez futár, annyi mindent küldünk a világ különböző pontjaira, erre amikor valamit visszaküldtek nem kaptuk meg, mert a futár szerint a címzett ismeretlen...

Miközben a cégüknek napi szintű megrendelői vagyunk, nem kis összeget hagyunk ott különböző földrészekre cuccokat küldve és van képük lustaságból nem kihozni. De még külön fáradni se kellett volna, mert úgyis jön alapból naponta a fix futár.

2015. nov. 30. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!