Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Most hivatalosan is buta vagyok?

Most hivatalosan is buta vagyok?

Figyelt kérdés
Nemrég kitöltöttem egy internetes iQ tesztet, és kiderült, hogy buta vagyok. Az IQ teszt alapján nekem 100-as IQ-m van, a második tesztben, viszota már csak 70 százalék volt. Most pedig félek nekifutni harmadjára, mert valószínűleg meg rosszabbul fogok teljesíteni. Eddig abban a tévhitben éltem, hogy intelligens vagyok, de nem. Én vagyok a legbutább ember a Földön ezért lassan beszéljetek, mert nem biztos, hogy megértem. Az agykontroll segíthet még rajtam? :(
2015. máj. 19. 21:14
1 2 3
 21/27 Ozmium42 ***** válasza:
Paranormális jelenségről szeretnék beszámolni. E kérdésnél, ha az első oldalon vagyok, úgy látszik, mintha 2 oldalas lenne, viszont ha a második oldalra lépek, megjelenik egy harmadik oldal is, és ha arra kattintok, akkor visszadob az első oldalra, és megint csak 2 oldal látszik.
2015. máj. 20. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 Ozmium42 ***** válasza:
Ez persze meg is szűnt azáltal, hogy írtam egy kommentet, mert így már a harmadik oldal az én hozzászólásommal kezdődik.
2015. máj. 20. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 A kérdező kommentje:

Ozmium42

Te egy paradox világból jöttél, ahol még nem létezett a második oldal, csak az általad beírtak után keletkezett, és így ezt a logikát követve keletkezett a harmadik is. Ilyen egyszerű!

2015. máj. 20. 16:02
 24/27 anonim válasza:

Kérdező, mért egy online teszt-ben bízil meg?

Ez hasonló, mint azok a tesztek amik facebook-on vannak kint.

Hogy ki voltál előző életedben stb.

És persze ha ugyanúgy töltöd ki a tesztet, akkor is más választ ad.

Ne adj az ilyen ostobaságokra.

2015. máj. 20. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 A kérdező kommentje:

elemental4

Nem értek az ilyen tesztekhez, de igazából számomra nem is olyan életbevágóan fontos, csupán érdekelt az átlagom. Bevallom egy kicsit adok rá, és elfogadtam a 70-es átlagomat. Majd megpróbálok fejlődni. Nekem nincs nagy egóm, én megelégednék a # 19-es felhasználó átlagával is. :D

2015. máj. 20. 16:43
 26/27 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!


Attól, hogy az ilyen internetes f***sagokban ( mar elnézést) hiszel nem lesz tevylegesen annyi az IQ-d.

Nem kell mindent elhinni amit a net ír.

Próbáld ki, hogy leírod egy lapra, hogy hol mit válaszoltál es töltsd ki UGYANÚGY meg1x a tesztet es mást fog kiadni :D


Es ha elhiszed, hogy buta vagy az leszel es az is maradsz addig amíg nem változik meg a hozzaallasod.


Ha igazi IQ tesztet akarsz kitölteni akkor azt orvosnál ( talan pszichológusnal, legalbbis en erről tudok)

2015. jún. 1. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
* orvosnál lehet
2015. jún. 1. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!