Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Az idejáró földönkívüliek...

Az idejáró földönkívüliek miért nem veszik fel a kapcsolatot hivatalosan is velünk?

Figyelt kérdés

Természetesen a kérdés azokhoz szól akik hisznek benne, esetleg észlelték őket, akár még kapcsolatba is léptek velük.


Tehát a szkeptikusokhoz nem szól, kivéve ha azok nem kezdik elmondani hogy "hol a bizonyíték, nem hiszem el" handa bandát, hanem értelmesen megtudják válaszolni az adott kérdést.


Vajon mi okuk lehet, hogy nem veszik fel hivatalosan is a kapcsolatot és csak megfigyelnek minket?



#idegen #földönkívüli #UFO #repülő szécsealj
2013. aug. 29. 20:52
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
73%
Múlt héten gec* nagy házibuli volt nálunk.És mikor kimentem az erkélyre még egy kis herbát tekerni és szívni.Megláttam az égen egy pontot ami egyre közeledett hozzám.És a végén egy rohadt nagy űrhajó lett a pontbol.Kiszállt belőle 3 ufónauta és kérdezték hogy leülhetnek e mellém.Mondtam természetesen,aztán megkínáltam őket herbával és szívtunk együtt.Mondták ha maradhatnak hoznak erősítést.Hát mondtuk jólvan.Aztán jöttek is és hoztak antianyagpiát azt azt ittuk.De olyan ütős volt hogy mikor beleittunk fénysebességgel jártuk az univerzumot.
2013. aug. 29. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
77%
Tehát járnak ide? Ezt eddig nem is tudtam.
2013. aug. 29. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Örülök, hogy egyeseknek ilyen magas a felfogóképessége :)
2013. aug. 29. 21:32
 4/23 anonim ***** válasza:
87%

Szerinted (és ez egy egyszerű, logikai alapokon nyugvó eldöntendő kérdés lesz, egyszerű válasszal)miért nem veszik fel velünk hivatalosan a kapcsolatot?

De még nem hivatalosan sem?

vagy miért csak hoax videók, szerkesztett képek vannak?

mert ez fikció, kitaláció.

eddig senki sem tudott semmi érdemlegeset felmutatni, és ugye ami nincs arról hivatalosan sem beszélnek, mert nincs miről.

Szóval szerinted miért nem keresnek minket?

2013. aug. 29. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
66%

Kedves kérdező!Ajánlom figyelmedbe Dr.Nagy Szilvia pszichiáter szakorvost!Ő tud segíteni neked ez ügyben!


Elérhetőségek:


A rendelő címe: H-1088 Budapest, Szentkirályi utca 6.

Telefon: +30-2522402

A rendelési napok: hétfő és péntek

2013. aug. 29. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:

Mint mondtam, aki szkeptikus és nem tud a KÉRDÉSRE VÁLASZOLNI ÉRTELMESEN az ne írjon. Ha ennyit nem tud valaki felfogni azt csak sajnálni tudom és kis taknyos gyerek módjára gondolkozik hogy "jajj nem tudok addig lefeküdni aludni nyugodtan amíg már csak azért is be nem írok neki"

És itt én kérdezek, nem Te.

2013. aug. 29. 21:55
 7/23 anonim ***** válasza:
61%
Ha hivatalosan is bejelentenék, hogy van más intelligens élet is rajtunk kívül, annak durva vallási, katonai konfliktusok lennéneka következményei
2013. aug. 29. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
51%
Majd akkor veszik fel velünk a kapcsolatot hogyha a reptojid annukakik szarik
2013. aug. 29. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:

Mert Magyarország olyan kicsi és mi még kisebbek vagyunk, nem vesznek észre minket. Bezzeg Amerika, Kanada, na meg Oroszország a volt unió?! Hát ezek tele vannak velük. Már minden napra jut egy ufószerencsétlenség. Ugyan is, néhány év elteltével ugyan az az ufó zuhan le mindhárom helyen!

Meg aztán már több millió évvel ezelőtt jól megjárták hogy isteneink akartak lenni, Ők sokat adtak az embereknek, de nem kaptak cserébe semmit.

2013. aug. 29. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

1. Nem jártak itt.

2. Jártak itt, de nem tartották méltónak az emberiséget a kapcsolatfelvételre.

3. Szövetkeztek a kormánnyal, és titkolózni kezdtek.

4. Nem engedik őket az emberek elé, mert veszélyesek.

1945-ben 2 atombomba robbant, 1947-ben Roswell-ben lezuhant az ufó. 2x több ufó észlelés 1945 után.

2013. aug. 30. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!