Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Elegem van mindenből, olyan...

Elegem van mindenből, olyan unalmas minden. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nincs kedvem tanulni a szóbeli érettségire,nincs kedvem kitakarítani a szobám,nincs kedvem edzeni és fogyókúrázni sem,nem akarok dolgozni menni untat és felidegesít minden. Ja és a stressz! Minden lestresszel,unodorodom a kényszerhelyzetektől és az idegességtől. Már nem bírom! Ezért utálok vizsgázni,tanulni,dolgozni. Az embereket is utálom,egyszerűen felidegelnek az értetlenségükkel,a lenézésükkel és az okoskodásukkal. Az egyetlen értelmes ember,akit szeretek tőlem 900km-re van jelenleg. Legszívesebben filmeznék egésznap és zabálnék,mekit,fincsi salátákat,csokit,borokat,pörköltet nyamnyamm. Ugyanakkor semmihez sincs kedvem és kissé unalmas így. Mit tegyek? 19/L
2015. máj. 20. 18:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát először is ezt a nyavalygást hagyd abba,másodszor gondolom nem akarsz hajlesz lenni....igy vedd elő a tanulni valódat,és tedd magad hasznossá!
2015. máj. 20. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az ember néha érez így. Ez nagyon kellemetlen, de elég gyakori olyankor, ha valaki már kezd beleőszülni a vizsgakészülésbe. Ez van. Készíts egy nagy adag citromos vizet és tanulj meg három tételt, aztán menj ki futni vagy biciklizni egy órára. Engem a takarítás is felvidít, de ha téged nem, akkor azt nyugodtan hanyagold a vizsgákig. A könyveidet, jegyzeteidet ne hányd szét, az még kell, a koszos ruhák meg a por nem érdekelnek senkit. A sportra viszont ráfeküdhetsz a tanulás mellett, az segít bepunnyadás ellen.
2015. máj. 20. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Semmi gond, majd ha az emberek akiket annyira utálsz már nem bírják tovább és nem fogják fejed fölé rakni a tetőt, kifizetni a rezsidet meg a fincsi borokat,akkor megjön a motiváció a munkához.
2015. máj. 20. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
EZT HAGYD ABBA.HOGY H ÉLNI AKARSZ ÉS FINOMAKAT ENNI EG KELL ÉRTE DOLGOZNI.SEMMI SINCS INGYEN.A PÉNZT NEM AZ ÉGBŐ DOBÁLJÁK!
2015. máj. 20. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

szerintem itt az a gond,mint nálam,hogy nincs semmi cél,amiért kellemetlen dolgokat is megcsinálnék,meg nincsenek haverok,akikkel ki lehet kapcsolódni


idővel jobb lesz akkor is,ha nem csinálsz semmit,de ha meg utána egyetemre is mész... ott félévente lesz "érettségi"

2015. máj. 20. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Egyrészt dolgozok sőt én tartom el a családot miattam tudnak már harmadik napja zabálni,másodszor senki se mondta hogy kényelmeskedve ülök itthon,mint a királykisasszony csak elegem lett,de jön a vihar elmúlik ez a fülledt fos idő és jobb lesz :) ez nekem már pótérettségi,más lett a terv,mint amit tavaly gondoltam.
2015. máj. 20. 20:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!