Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Rettentően unalmas az életem!...

Rettentően unalmas az életem! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
17 éves lány vagyok, magántanuló bizonyos okokból az idén. A napom annyiból áll, hogy eszek és létezem, nem csevegek más emberekkel (azzal a néhány sulis haverral megszakadt a kapcsolat így, hogy nem találkozunk, netes barátok nem érnek rám), egész nap itthon ülök, kínomban hússzor lapozok végig egy internetes oldalt. Azt várom már, hogy lefeküdjek aludni, mert ez így kínzóan unalmas... pénzem nincs, hogy hobbikat találjak ki magamnak. Milyen ötleteitek vannak? Kezdek nagyon fásult lenni ettől az egésztől, azt veszem észre, hogy kezd elmenni a kedvem sok dologtól.

2015. márc. 19. 14:57
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Keress valami munkát! Bár a diákmunka szövetkezetek többnyire csak nappali tagozatosokat foglalkoztatnak, de én azért a helyedbe megpróbálnám. :)
2015. márc. 19. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Keress munkát,és lesz némi aprópénzed új hobbira.:)

Ezáltal megismersz munkahelyen, és hobbi közben is embereket.

2015. márc. 19. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem már évek óta így megy...
2015. márc. 19. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
NET-ezz egész nap! Használd kicsit jobban az Internetet. Mivel van időd rá,így sok mindenkivel tarthatod a kapcsolatot. Regisztrálj be játékokba, használd sokat a Facebook, Youtube, meg az ilyen oldalakat. Esetleg létrehozhatsz saját cikkeket, témákat a megfelelő oldalakon. Legyél nyitotta számítógépen. Csak így lehet sok Net-es barátod. Nem olyan nagy baj,ha ismeretlenekkel is fölveszed a kapcsolatot! :)
2015. ápr. 5. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Te jó isten, ilyen kocka voltam 1 éve? XD Netezni egész nap. XD De nekem is változott a gondolkodásom azóta. Nem kell egész nap az Internetet használni. Más elfoglaltságban is meg lehet találni az örömet. Amúgy neked változott valami 1 év alatt? Sikerült munkát vagy hobbit találni?
2016. júl. 26. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!