Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van itt olyan személy, aki...

Van itt olyan személy, aki aktívan, időponthoz kötötten hallgat rádiót?

Figyelt kérdés

Én csak akkor hallgatom, ha vezetek, de el nem tudom képzelni, hogy szombat délután 4-kor leüljek, mert kezdődik az xy c. műsor.

Ha igen, mit szoktatok hallgatni?



2015. máj. 21. 13:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Én hallgattam a Bumerángot amíg volt. Azóta viszont én is csak akkor hallgatok rádiót ha vezetek
2015. máj. 21. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
48%

Igen, több műsort is hallgatok. Ezt ne úgy képzeld el, mint a tévét, hogy közben nem csinálok semmit. Ezért jobb a rádió a tévénél, ezer dolgot lehet csinálni a hallgatása közben, nem csak mint egy bedrogozott zombi bámulni magad elé passzívan.


A beszélgetős műsorokat kedvelem, nem ezeket a röhögős-zenés hülyeségket, hanem különféle, komoly témákról szólókat: portrék, művészetek, irodalom, közélet stb.

2015. máj. 21. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Pedig én a zombikra lettem volna kíváncsi, hogy leül a fotelba kis sütivel aztán hallgatja.

De persze értem én miről beszélsz.

Ezek melyik adón szoktak menni?

És mi a műsor címe?

Kössz a válaszokat!

2015. máj. 21. 13:59
 4/4 anonim ***** válasza:
Én reggel a Morning show-t a Class fm-en és délután is a Class-t, ha haza értem suliból.
2015. máj. 21. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!