Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha 5 éve nem ad hírt magáról...

Ha 5 éve nem ad hírt magáról a testvérem, mi a teendő?

Figyelt kérdés
5 évvel ezelőtt elutazott Londonba, azóta nem tartja velünk a kapcsolatot, mi pedig nem tudjuk megkeresni. Egyéb okok miatt nem kerestettük őt eddig, hiszen attól féltünk, hogy azzal többet ártunk neki (belekeverték egy dologba, amiben nem volt hibás, mégis őt keresték a rendőrök és zaklatták éveken keresztül). Viszont ennyi év után, csak reménykedtünk, hogy jelentkezik, de már teljesen reménytelenek vagyunk. Mi ilyenkor a teendő? És nem szeretnék olyan megjegyzést, hogy miért nem előbb jöttünk erre rá...:(
2015. máj. 21. 21:21
 1/4 anonim ***** válasza:

Én nem keresném.


Ha kiment londonba a kiérkezése pillanatában vehetett volna egy sim kártyát amiről felhívhatta volna a családját hogy épségben megérkezett.

Én voltam londonban és pontosan ez volt az első dolgom.


A jelek szerint a testvéred ezt a későbbiekben sem tette meg.

És nem gondolom hogy miután megérkezett azonnal akkora bajba került hogy azóta sem tud jelentkezni.


Majd ha akar valamit előkerül, gondolom tudja hol érhet el.

2015. máj. 22. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
E-mail, Facebook?
2015. júl. 19. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ha meglennének ezek az elérhetőségei (nincs facebookja), nem tettem volna fel a kérdést.
2015. aug. 17. 20:49
 4/4 anonim ***** válasza:

Facebookon irj MINDEN embernek aki londonban él.

én is igy cinaltam 10 eve nem láttam a rokonomat.csak 6 embernek irtunk ár jelentkeztek

2015. szept. 16. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!