Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyum megdicsért a testvérem...

Anyum megdicsért a testvérem meg féltékeny lett. Teendő?

Figyelt kérdés
Úgy kezdődik, hogy anyum engem 11 éves koromig nevelt.. aztán elköltöztem és nem láttam sűrűn csak fél évente de volt, hogy 1 évig nem láttam.. most 18 éves vagyok és legutóbb a nővéremmel voltunk lent nála és anyum elkezdett áradozni, hogy milyen szép vagyok és, hogy rám a legbüszkébb meg, hogy olyan vagyok mint egy angyal.. ami nekem nagyon nagyon jól esett mert mindig is hiányzott az életemből az ANYA... és tényleg nagyon boldog lettem... viszont a nővérem kiakadt mert neki van egy 2 éves kislánya és őt meg nem dícsérte meg csak annyit mondott rá, hogy "kis dagi"... A nővérem teljesen belebetegedett... szerintetek bocsánatot kérjek??? Hozzá teszem, hogy amióta ez megtörtént még meg sem fésülködöm előtte ha megyünk valahova mert irtó rondán néz rám... már 1 hete nem is beszéltünk mert szerintem nem normális mert ok rosszul esett neki de nem én tehetek róla, hogy anyu ezt mondta előtte...
2013. júl. 23. 23:00
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Te nem tehetsz semmiről, nincs miért bocsánatot kérned.
2013. júl. 23. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek az elsővel, nincs miért bocsánatot kérned vagy rosszul érezned magad.

Anyudnak kéne észnél lennie, hogy miket beszél. A nővérednek meg, hogy min sértődik meg és kire haragszik.

Szerintem egymásra kéne szabadítani őket, hogy megbeszéljék.

2013. júl. 23. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Szegénykék.

Szükségetek lenne az anyai szeretetre, dicséretre, és pont egy olyan nőtől vágytok rá, aki érdemtelen arra, hogy anyának nevezzék. És még viszályt is szít közöttetek még neked "kell" rosszul érezned magad...


Ne kérj bocsánatot a nővéredtől, nem tehetsz róla, hogy "anyátok" ilyen, de érdemes lenne elbeszélgetni vele. Ne hagyjátok, hogy közétek álljon!

2013. aug. 5. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!