Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti elcsábulnátok óránként 7....

Ti elcsábulnátok óránként 7. 000 forintért masszázsszalonokba erotikus masszőznek?

Figyelt kérdés

Nekem ismerőseim erotikus masszőzök egy masszázsszalonban. Úgy néz ki egy program náluk, hogy van testmasszázs, csúszka és lingam masszázs. Egy óra alatt 7.000 forintot keresnek más 5.500at 12 órában. De megéri-e? Nekem ismerősöm, aki el akar csábítani masszőznek azt mondta, hogy meg, mert annyit kereshetsz egy év alatt, hogy vehetsz kocsit, jogsit, tanfolyamra járhatsz stb... Én azt mondtam, hogy nem, mert inkább leszek szegény, minthogy egy ilyet bevállaljak. Erre mondta, hogy majd amikor nem anyáék fognak eltartani, akkor szükségem lesz erre a munkára és, hogy teljesen életképtelen vagyok, amiért ezt nem tudom csinálni és a kutyának sem fogok kelleni, ha nem a testemet árulom. Nem így fogalmazott, de ez volt a lényege. Viszont ezt sem lehet az örökkévalóságig csinálni. Mi lesz akkor azokkal a lányokkal, akik masszőznek mennek? A masszőz sem különb egy kvánál.. egy lépcsőfok választja el.... megéri-e a pénz? Megéri-e, hogy 50%os leadóval kelljen dolgozni? Elkezdett amúgy érni bennem, hogy esetleg saját vállalkozásban kéne nyitni egy masszázsszalont vagy magamnak csinálni. Csak ugye a rizikó, ha nincs vállalkozóid. A titkolózás, hogy miből élsz. Megéri az a sok pénz érte? Megéri tárgyként tekinteni a testedre? Megéri piacra dobni?

Ti hogy vagytok vele?


2015. máj. 25. 18:40
 1/8 anonim ***** válasza:
32%
Simán kiverem akárkinek hétezerért!
2015. máj. 25. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Van, akinek igen, van, akinek nem, szemlélet és nagyrészt neveltetés kérdése.


Medika koromban hívtak táncoslánynak. Nem mentem el, pedig volt, hogy tíz napig csak zsíros kenyeret ettem, napi két szeletet, szigorúan be kellett osztanom:-) Inkább melóztam állandó éjszakás nővérként, de pakoltam csirkét kamionra, dolgoztam nyomdában, öregek otthonában is, sokszor egyenesen a reggeli előadásra/gyakorlatra mentem a melóból. A csirkepakolás után hónapokig rá se bírtam nézni otthon a paprikás csirkére, de ha elmegyek táncoslánynak vagy masszőznek, magamra nem bírtam volna nézni a tükörben, és nemcsak hónapokig.

2015. máj. 25. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
32%

Hááát, vannak már manapság, akik simán munkaként tekintenek erre is. Tulajdonképpen testi örömöt adsz pénzért. Nincs ezzel semmi baj sem, bár én nem vennélek feleségül.

Pénzügyileg tuti megéri, kivéve ha beszedsz valami frankó fertőzést, esetleg maradandó meglepit viszel majd "haza".

Személy szerint sose vennék igénybe ilyen "szolgáltatást", ennyire sosem voltam kiéhezve, megalázónak tartom.

2015. máj. 25. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
93%

Masszőrként mondom, hogy nem éri meg.


Erotikus masszázs nem csak semmiben való masszázst jelent, hanem orált is. Ez a minimum. Ha meg ott vagy, hogy leszopod a vendéget, az legtöbbször meg is akar dugni. Legalábbis próbálkozik tovább menni.


Ha tudod kezelni és el tudsz számolni a lelkiismereteddel, akkor csináld.


Én inkább gürizek 12 órát 5e-ért minthogy napi 4 pasit szopjak le.

2015. máj. 25. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Ezeknek a lányoknak nem csak kézi levezetés szerepel a "munkaköri leírásukban", hanem francia, kölcsönös francia is.

eddig alap.

aktus egyéni bevállalás esetén van csak.

mondják, szimpátia.

csak azért írom, hogy mielőtt a kis buksidban ezen agyalnál, ezzel jobb ha tisztában vagy!

ugye, így már nem is olyan jól hangzik.

2015. máj. 25. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
A fiatal lányok jelentős része egy pohár üdcsi után is lecuppantja az aktuális esti hímet a wc-ben, ehhez képest a másik legalább pénzt is keres vele.
2015. máj. 25. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

#6


Végül is "krvából lesz a legjobb feleség"

2015. máj. 25. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Szalai Vivien könyvét olvasom a Hamis gyönyört és a Drága kéjt... a legkeresettebb luxusprostiról ír, aki a testéből élt. Mindene megvolt, csak élete nem. Senkinek nem kellett, senki nem akart vele lenni max megdugni. Eleinte szántam, aztán amikor ő maga mondta, hogy lett volna választási lehetősége, mert mindenkinek van, de ő ezt az utat választotta, akkor azt mondtam: "Így járt." Lehet a szegénységre, az apa nélküli életre fogni, hogy prostituálódott, de a döntéseit saját maga hozta meg és lett volna lehetősége máshogy dönteni. Az olyat nem tudom sajnálni, aki eladja a testét. Mit mondott Szofi? Nagyon sokan ingyen kínálják fel magukat a férfiaknak, ő legalább tudja, hogy mennyit ér. Kétértelmű. Pénzben lehet, sokat, de az emberek szemében.... ismerősömnek az ismerősével beszélgettem, ő mondta, hogy nem éri meg. Nem boldogít a 7.000 forint óránként, ha nem tudsz elszámolni a lelkiismereteddel és nincs melletted senki esténként az ágyban, mert minden férfi elfut, amikor megtudja, mi a szakmád....inkább élek szegényen, de boldogan barátokkal, egy párral az oldalamon, minthogy bazi sok pénzem legyen, házam Pesten, személyi edzőm, a csivavám rántotthusit egyen meg mondjuk egy gyerek és férj mellett fa_szt szopjon...de igen, ő a becsületes, őrá kell felnézni. Nekem azt mondták, hogy inkább az előtt hajtanak fejet, aki ezt eléri így is, minthogy előttem, mert én még kis, naiv p-a vagyok, akit az anyjáék tartanak el....
2015. máj. 27. 17:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!