Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Egyszer hallottam egy történet...

Egyszer hallottam egy történetet de nem emlékszem pontosan, hogy volt. Valaki nem ismeri?

Figyelt kérdés
Valami olyasmi volt a sztori, hogy egy ember tudott beszélni egy fával, és mindenfélét kívánhatott tőle, és amikor mindent megkapott, gyönyörű ház, gyönyörű család stb tényleg mindent amit kért akkor azt mondta, hogy de hát ez nem lehet. Ez lehetetlen hogy nekem ilyen szép házam, családom stb.. legyen. Erre a gondolatra minden eltűnt és semmije sem volt. Vagy valami ilyesmi, ha valaki ismeri légyszi írja le vagy linkelje be.
2015. máj. 25. 21:51
 1/1 anonim ***** válasza:

Egy filmet láttam hasonló sztorival, de abban ahány szót kimondott az illető, annyi levél hullott le a fáról, és úgy tudta, hogy addig élhet, ameddig a fa.

Azt hiszem, Ezer szó a címe.

2015. máj. 25. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!