Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Létezik a the reke vagy...

Létezik a the reke vagy figyelő? Nagyon sok történetet hallottam róla mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

2013. jún. 28. 18:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ez olyan kérdés, mint a slenderman... Mindkettő alaposan témát átnéztem, és a figyelő szerintem nem létezik. Ez olyan "pszichológián alapul", hogy az illető egyre jobban félni fog a szörnytől. Magának beképzeli, hogy látja. Az erdőben, az ágya végén, mindenütt... Én a figyelőhöz hasonló szörnyről még egy jó pár éve, 10 évesen hallottam. Egy jó ideig nem mertem aludni, mert féltem tőle. Végül aztán ráeszméltem, hogy csak én találtam ki. XD
2013. jún. 28. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
93%
én is fílek ám a rekétűl ha idegyün agyoncsapom a fejszímmel
2013. jún. 29. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Nem, ezek csak creepypasták, más szóval kitalált ijesztgetésre szolgáló történetek.

Valaki ezt elhitte, és a lelki állapota nem volt túl stabil és beképzelt dolgokat, üldözési mániás lett.

2013. jún. 29. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
rákerestem erre a "the reke"-re, és a guggoló fantomnak is nevezett szörnyről adott ki képeket a google. ez állítólag egy létező szörny, még régen olvastam az újságban, hogy egy vadász éjszaka találkozott ezzel a lénnyel az erdőben. nem tudom mennyi igaz ebből, de én is szeretek hasonló történeteket olvasni, így még majd utána fogok nézni :)
2013. júl. 3. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
persze,még kép is van róla,itt a gyöngyszem [link]
2013. júl. 7. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
2013. júl. 7. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
még jöhetnek válasazok;-)
2013. júl. 7. 13:16
 8/11 anonim ***** válasza:
Ugyanannyira valóságos mint Jason Voorhes vagy Freddy Krueger. Azaz semennyire.
2013. júl. 8. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Az a nyomorék Szefi hozta be ezt az őrületet a Slenderrel együtt és a sok hülye elhiszi. Egy öltönyös arcnélküli ember.. az...
2013. júl. 9. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 SzaboBetty válasza:
Reke nem létezik, csak Rake. Szerintem létezik. De lehet hogy nem. Mondjuk nehéz kamu videókat készíteni róla. Írd be a Google-ba hogy: Szefistudio. Menj rá a csatornájára és találni fogsz olyat hogy: Legendák Nyomában-The Rake, a figyelő. Nézd meg. Csak ne este!
2014. ápr. 22. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!