Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért van az hogyha labilis...

Miért van az hogyha labilis lelkiállapotban vagyok és egy hozzám közelálló megölel hosszan, sírvafakadok? Mással is van ilyen?

Figyelt kérdés

Ilyenkor valahogy nem tudom visszatartani és kijön belőlem a feszültség...Volt már ilyen mással is?

14/L



2015. máj. 26. 22:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez velem is elő szokott fordulni. Vagy ha már eleve sírok és kedves hozzám egy ilyen személy/megölel, akkor még jobban sírok. Szerintem attól van, hogy jól esik a megértés, és jobban ki merjük adni magunkból a fájdalmat...
2015. máj. 26. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
76%

Engem nem szoktak megölelni, a barátaimmal nem olyan közeli a kapcsolatunk. Sajnos sírós típus sem vagyok, de ha valaki megtenné, tudnék olyan állapotban lenni, hogy kitörjön belőlem.


..de gondolom nem erre voltál kíváncsi: igen, ez teljesen normális, egészséges érzelmi világod van :) örülj neki, hogy ilyen "egyszerűen" meg tudsz szabadulni a feszültségtől, ha nagyobb leszel, akkor pedig rá fogsz jönni, hogy a sírás egy teljesen természetes dolog bizonyos állapotban. Sok ember (pl. én is) szívesen cserélne veled.

2015. máj. 26. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Volt réges régen egy szakítás után. Ezért aztán egy időre kerültem az embereket, hogy ne lássák rajtam azt, amit belülről átéltem akkoriban. Elfog múlni, idővel.
2015. máj. 27. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!