Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Tegnap elvetéltem. Nem tudtok...

Tegnap elvetéltem. Nem tudtok esetleg olyan filmet (drámát), ami a vetélés testi-lelkinfeldolgozásáról szól? Úgy érzem, segítene nekem ebben a lelkiállapotban.

Figyelt kérdés
2014. márc. 1. 17:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Keress rà a neten, nem todok, de eröt kívànok!!!
2014. márc. 1. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szemünk fénye akciò


Sok erőt kivànok neked.

2014. márc. 2. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nagyon megértelekmi is most mentunk át ezen:( nekem sokat segített a férjem!kitartás nagyon sajnálom!!!!
2014. márc. 3. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Nekem az segített, hogy kiírtam magamból! Elővettem egy üres füzetet és elkezdtem írni mindent amit érzek és gondolok én nagyon antiszociális lettem tőle amikor pár hónap múlva visszaolvastam nem akartam elhinni, hogy én írtam de szerintem pont ez a lényege ,hogy kiadhattam magamból amit már kimondani nem mertem. Kemény lesz! Sok sikert hozzá! a youtubon vannak fent agykontrollos videók én azzal is próbálkoztam (meditációk) az a közérzeteden sokat javítanak.
2014. márc. 3. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
van egy szuper film, Return to Zero a cime (harmadik trimeszteres magzathalalrol szol) [link]
2014. dec. 10. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!