Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha valakinek Messengere van a...

Ha valakinek Messengere van a telefonján, és kap egy üzenetet/sms-t, és azt megnézi, akkor facebookon látható lesz az, hogy pl.3 perce volt fent?

Figyelt kérdés
Nem értek ehhez, azért kérdezem.
2015. máj. 27. 17:14
 1/4 anonim ***** válasza:
szerintem igen
2015. máj. 27. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az sms-nek mi köze a messengerhez?
2015. máj. 27. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem tudom, fentebb írtam, hogy nem értek ehhez! Ha leírnád hogy van ez, azt megköszönném.
2015. máj. 27. 18:10
 4/4 anonim ***** válasza:

A Messenger az internethez kötődik, azon belül jönnek az üzenetek.

Az SMS, meg a telefonhoz kötődik, itt megtévesztő az "üzenet" szót használnod az SMS-re, azért nem értjük a kérdést.

Mondjuk, Janitól 21:00-kor kapsz egy üzenetet a Messengeren. Te 21:05-kor bekapcsolod a wifidet/mobilnetedet és megnézed még 21:05-kor az üzit, akkor Janinak kiírja majd a Messenger, hogy Te láttad az üzit pontban 21:05-kor. De Te nem válaszolsz. Lelépsz 21:10-kor, Janinak ezt is ki fogja jelezni úgy, pl 21:20-kor hogy Te 10 perce voltál aktív.

Ha nem nézed meg az üzit, és nem lépsz fel a netre, akkor Janinak semmilyen időbeli tájékozódást nem fog kiírni a Messengere.

2015. máj. 27. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!