Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek mikre lenne képes...

Szerintetek mikre lenne képes az ember, ha agyának teljes százalékát fel tudná használni?

Figyelt kérdés
Ugye volt már pár film ami megpróbálta ezt bemutatni, de ti mit gondoltok?
2015. máj. 27. 19:38
 1/9 anonim ***** válasza:
73%
Azt hogy a Lucy ritka nagy kreténség. Egyébként honnan tudod, hogy nem a 100%-át használod?
2015. máj. 27. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
46%

Az ember az agykapacitásának nagyjából 10-15%-át használja,ha jól tudom.

Ez még eléggé gyerekcipőben jár a tudományon belül,szóval majd idővel kiderül.

2015. máj. 27. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nekem a Csúcshatás alternatívája tetszett a legjobban és szívesen elfogadnám azt a "képességet", hogy mindent elsőre meg tudjak tanulni, mert nagyon sok dolog érdekelne, amikhez hülye vagyok, nagyon sok nyelvet megtanulnék, de sajna nincs nyelvérzékem :(


Na, de azért nem gondolnám, hogy mindent egyből meg tudnánk tanulni. Biztos könnyebben menne, de azért elsőre nem hiszem. Szerintem a memóriánk is jobb lenne meg pontosabb és könnyebben meglátnánk a dolgok közötti összefüggéseket, logikusabban gondolkodnánk.

2015. máj. 27. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

# 2

Érdekes, mert ahhoz ismerni kellene a 100%-ot, hogy ezt megállapíthassuk...:)

2015. máj. 27. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ezt a szöveget Einstein mondta , mérgesen egy vita közben . Az agy működik 100%ban , a képességeket és tanulást mi fejlesszük .
2015. máj. 27. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Komolyan, ha legalább 1 Lucy kritikát olvasol, látni fogod, hogy már milyen rég megcáfolták ezt a hülye "az agyunk 10%-át használjuk" dolgot. Az agyunk 100%át használjuk, csak nem egyszerre, mert minden terület másért felelős. Megkockáztatom, ha egyszerre használnád az egészet se tudnál levitálni vagy gondolatot olvasni, mint az X-Menek.
2015. máj. 27. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
#6os jól mondja!
2015. máj. 27. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2015. máj. 27. 20:56
 9/9 anonim ***** válasza:

Nagyjából arra, amire most :)

[link]

2015. máj. 27. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!