Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek miért köszöngethet...

Szerintetek miért köszöngethet nagyokat rám az utcán?

Figyelt kérdés
Az egyik barátnőm mindig ellenezte a kapcsolatunkat szerinte nem illünk össze sokat tudott a szerelmi életemről problémáimról .Egyszer azt mesélte a barátnőm hogy amikor üzleteltek egy telefont a párommal régebben akkor a barátom úgy mond nyomult rá meg kérdezte van e barátja meg ilyenek.Akkor én nm voltam ott és nem tudtam teljes igazságot tenni és nem tudtam kinek higgyek.Amikor szünet volt a párom és közöttem akkor én elkezdtem ismerkedni egy másik fiúval akivel aztán nem jött össze a dolog. A barátnőm erről tudott meg a szerelmi problémáimról.Én azt a kibékültem azzal a fiúval akivel több évet jártam.Múltkor össze futottunk a barátnőmmel az utcán úgy hogy ő nem tudott arról hogy én kibékültem azzal a fiúval akivel éveket jártam. Ott volt az a fiú akit ő ellenzett hogy össze jöjjek vele újból és meglátott az utcán minket egy nagyot rám köszönt.Bármikor ha találkozunk vele az utcán mindig kiabál és rám köszön.Pedig már nem is járok össze vele.A fiú is ott szokott lenni velem akit ellenzett hogy össze jöjjünk újból és akivel kibékültem.
2015. jún. 2. 16:37
 1/1 anonim ***** válasza:

te jó isten ennél kuszább és értelmetlenebb szöveget még nem olvastam soha...


tudod, a köszönés egy illendő szokás ismerősök/barátok körében, ha nem köszönne az bunkóság lenne... nem tudom hol itt a probléma?


ha én ismerek valakit és meglátom az utcán köszönök neki... mert nem vagoyk egy alpári paraszt

2015. jún. 2. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!