Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen nagy hülyeségeket...

Milyen nagy hülyeségeket csináltatok a barátaitokkal amin azután jó nagyokat röhögtetek? : D

Figyelt kérdés
Szóval milyen balhéba keverettetek , miket csináltatok stb , köszi
2010. aug. 16. 15:04
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Ki szöktünk az iskolából
2010. aug. 16. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Éjfélkor csöngettünk a szomszéd tatához :D Nagyon szemét öregember volt, megtiltotta, hogy sétáljunk az utcán, mondván az az övé, ezért mi bosszúhadjáratot indítottunk, bedobáltuk az udvarába a rohadt gyümölcsöt és csengettünk :D Már felnőtt ember vagyok, de most is jót röhögök rajta :D:D
2010. aug. 16. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
hát ez jó xD, még több ilyet :D
2010. aug. 16. 15:09
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Balatonon hajnali 1 körül meztelenül rohangáltunk a tök sötétbe és valaki felkapcsolta a lámpákat és minden szem ránk szegeződött.


Éjfélkor Városligetbe vizipipáztunk és megállt mellettünk egy rendőrkocsi mi meg elfutottunk.


Videókamerával mentünk az utcán és hülye kérdésekkel meginterjúvoltuk az embereket. xD


Részegen egy farönkbe pakaszkodva 5-en átúsztak a Dunán. (ezt a haverjaim csinálták én meg a partról figyeltem őket, és rettegtem, nehogy vízbe fulladjanak...ez még utólag se volt nekem annyira vicces mint nekik)

2010. aug. 16. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Jajj nem tettem hozzá, hogy a tatának volt egy nagy vastag botja, elég nagy volt, nagyobb mint maga az öreg és azzal akart megfenyíteni minket, de persze ugye gyorsabbak voltunk :D Ezt a marhaságot nem egyedül csináltam, hanem gyerekkoromban a barátaimmal, szóval együtt igyekeztünk elbújni az öreg elől és nézni ahogy keres minket, és soha nem buktunk le, szerintem ez a szerencsénk, engem egyszer majdnem meglátott, amikor bebújtam egy kocsi alá, pont jött a bottal, de hála istennek nem vett észre :D A többiek általában felmásztak a fára, én attól féltem, ha ott megtalál nincs hová futni :D Eleinte az öreg nem tudta, hogy én is mindig ott vagyok amikor este becsöngetünk meg dobáljuk a gyümölcsöket, így vicces volt hallgatni, ahogy másnap panaszkodik a "rohadt kölkökre" :D
2010. aug. 16. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Általános iskolában vasgyűjtés volt.Mi olyan 5.-6.-osok lehettünk és éppen síneket cseréltek a máv egy szakaszán.Egyik osztálytársunk anyukája volt a bakter és azt mondta, hogy el lehet vinni a régi síneket.Mi elhordtunk párezer darabot.Meg is nyertük a vasgyűjtést.Aztán persze jöttek a rendőrök, mert keresték a síneket.Mindezt egy csokitortáért!!!!Így 20 évvelkésőbb is jókat röhögök magunkon.Pedig messziről hordtuk ám!A vasútállomás 4 km-re van az iskolától és mi taligákkal kis molnárkocsikkal szállítottuk a vasat....
2010. aug. 16. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Számtalanszor volt hogy gyümölcsöt loptunk,vagy kukoricát így nyáron.

Egyszer mikor mentünk lopni,persze nem zsákkal,hanem néhány szemet magunknak,szóval egyszer ott találtuk a csőszt is,ezért az egyikönk odament hozzá,és elkezdett dumálni vele,hogy milyen gyümölcsök vannak,mennyit terem 1 évbe,meg hasonlók,addig mi meg szedtük a gyümölcsöt,aztán lebuktunk,de nem agyon tudott utánunk futni a vénember:DD

Aztán még régebben a barátnőméknél bedobáltuk a csikkeket a szomszéd házba az ablakon át,mert egy vén hárpia lakott,és folyton csesztetett minket:D

Most ennyi jutott eszembe,de még majd írok:)

2010. aug. 16. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

ti aztán tudtok élni :D

még, még, még, még, még, ennyi nem elég xD

2010. aug. 16. 15:23
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó vagyok:)

Falun lakom,és egyszer kitaláltuk,hogy estefelé,amikor még nincs teljesen sötét,de már kisebb a forgalom,kifekszünk az út közepére,és várjuk hogy jöjjön egy kocsi,aztán ha megállt,eljátszottuk,hogy rosszul vagyunk,ha meg nem,az utolsó pillanatban felugrottunk gyorsan.1x-2x majdnem szívrohamot kaptam,de így utólag nagyon jót röhögök rajta:D

Aztán volt hogy éjjel kimentünk az utcára ilyen szilveszteri trombitákkal,azt elkezdtük fújni,meg mindenki ordította hogy ébresztő:DDamikor kinézett valaki,gyorsan elbújtunk az orgonásba,vagy az árokba:D

2010. aug. 16. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Hát mi telefonybetyárkodtunk, az igazgató autójának kipufogójába fadarabokat tettünk azt nem tudott elindulni. Meg elég sok balhé volt, olyanokat is amiket inkább nem mesélek el. De jó nagyokat röhögtünk és ez a lényeg :D
2010. aug. 16. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!