Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » 30 éves koromig bulizni...

30 éves koromig bulizni akarok, élni az életem. Ez éretlenségre utal?

Figyelt kérdés

22 éves vagyok. Most végeztem a sulival, elkezdtek melózni 2 héten belül. Eddig is partyállat voltam, de most még nagyobb akarok lenni. Minden éven elmennék Balaton Soundra, külföldre nyaralni, buliznék, eljárnék mindenféle érdekes helyre, kirándulnék stb.. ezt persze haverokkal, barátnővel.


Ezt kb. 30 éves koromig űzném, ahogy jelen pillanatban érzem. Csak 30 után gondolkodnék családalapításon, saját házon stb. Ez éretlenséget mutat, vagy szimplán ilyen vagyok?


Olyan előfordulhat, hogy most ezt így gondolom, de 27 évesen már kiégek a bulizásból és akkor komolyra fordítanám az életem?


2015. jún. 2. 22:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
73%
Ha finanszírozod is magadnak, akkor nem. Unokaöcsém volt ilyen, de ő dolgozott az egyetem mellett, és abból bulizgatott. De ha mindezt anya-apa kontójára teszed 30 éves korodig.. akkor igen, éretlenségre vall.
2015. jún. 2. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Dehogy a szüleimből, eddig is saját pénzből buliztam, vettem magamnak a dolgaimat.
2015. jún. 2. 22:55
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Akkor így nem. :)

Egyébként 22 évesen ez teljesen normális gondolat, hogy bulizni amíg lehet :)

2015. jún. 2. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
72%

Szerintem nem utal erre.

Bulizás jó dolog :)


Amúgy lehet pár év múlva másképp látod majd. Nekem van egy haverom/24 évesen mondta/ő is sokéig szeretett volna bulizni,utazgatni stb. Aztán most 26. Szóval 2 év telt el és saját lakásban lakik a barátnőjével akit hamarosan eljegyez :) Szóval neki elég volt egy párkapcsolat arra,hogy kicsit másképp lássa a dolgokat ettől függetlenül havonta 2x-3x elmegy a haverokkal bulizni discoba.De régebben minden hétvégén ment,még hétköznap is.Szóval sose lehet tudni.

2015. jún. 2. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ha az ember megteheti és akarja akkor tegye...
2015. jún. 2. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
84%

Én 25 éves koromig éltem így. Igaz én nem jártam egyetemre, de van egy jó szakmám, egy jó állásom is volt, és ugye a szüleimnél éltem, de ők is mondták hogy tomboljam ki magam nyugodtan ameddig nem lesz családom és anyagilag tehetem akkor éljek. Ők is ilyenek voltak fiatalon és ezt nem akarják tőlem sem elvenni.


Én éltem is az életem, majdnem minden hétvégén mentem valami kisebb helyi buliba. Amikor volt nagyobb fesztivál Volt, Hegyalja, Sziget ezekre mindig elmentem a szűk baráti körömmel. Én 3 éve a Szigeten ismertem meg a barátnőmet aki pont így volt vele mint én. Aztán ugye nem is laktunk túl messze egymástól, és akkor ugye az élet összehozott minket rendesen. Mi ugye hamarosan gyereket várunk, barátnőm már a 6. hónapban van esküvőt is szeretnénk már, mi már kitomboltuk magunkat, mert kirándultunk is meg nyaraltunk is sok helyen. És ezek mind megvoltak amiket akartunk és már nem is igényeljük a party élet. Szűk baráti összejövetelekre, kerti bulikra, meg kisebb rendezvényekre még elmegyünk, de nagyobb fesztiválokra már nem tervezünk. Persze már jobban éltet minket a felnőtt élet, és a felelősség mert hamarosan jön a kislányunk ami még nem biztos hogy kislány de nagyon úgy alakul és már a házunk is javában készül így ugye lemondtunk már a nyári bulikról mert én is dolgozok már ezerrel hogy minden jó legyen.


Persze mi úgy vagyunk vele hogy attól hogy itt lesz a gyerek még nem fogunk befásulni ugyanúgy elfogunk járni, de ritkábban és inkább olyan helyekre megyünk ahová gyereket is lehet vinni ha már nagyobbacska lesz persze.


Igaz ez nem lesz gyakori max 2-3 havonta ha elmegyünk 1-2 napra kettesbe valamerre, vagy ha hétvégén elmegyünk picit csavarogni, persze nem bele az éjszakai bulizásba hanem lazább helyekre az még belefér szerintem. Persze csak azt amit hoz az élet. Mi már kitomboltuk magunkat, nem is igényeljük már a nagy bulikat, mi jobban szeretünk már barátokkal együtt bográcsozni, meg kirándulni mint fesztiválokra eljárni. Utolsó fesztivál a tavalyi sziget volt számunkra mi akkor még tomboltunk egy utolsót, akkor ugye direkt arra szántuk a kevés pénzünket hogy ezzel lezárjuk a bulizós fiatal életünket. Persze pár év múlva ha úgy hozza az élet lehet elő fog ez majd fordulni, de akkor már nem akkora üzembe mint régebben. De mi ezeket mind magunk álltuk, én mindig megdolgoztam érte nem egy túlórámba került az hogy egy nyáron több helyre is elmehessek bulizni pár napra úgy hogy előre ledolgozzam rá a szabadnapomat is. Mert a régi helyemen volt erre is lehetőség.

2015. jún. 2. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat! Mentek a zöldek!


Jó olvasni, hogy nem csak én vagyok így. Lehet, hogy egy komolyabb párkapcsolat után én is másképp látom majd az életem.


# 6


Sok egészséget a csöppségnek és nektek is! :)

2015. jún. 2. 23:26
 8/12 anonim ***** válasza:
47%
Elárulom, kb mindenki ezt csinálja akinek egy csepp esze van. Csak a cigók meg a falusi Margitkák esnek teherbe 17 évesen, aki teheti, élvezi az életet. Jó, ha meg tudsz állni 30 évesen, ha fiú vagy, lehet az 35 is. Semmivel nem vagy elkésve.
2015. jún. 2. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%

Sőt, akkor vagy igazán érett, ha meg sem nősülsz, mert fel tudod mérni a veszélyeit (a házasságok több mint fele válással végződik, ahol a férfi biztos vesztes).

[link]

2015. jún. 2. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Az élet nem egy határidőnapló! Bulizz amíg jól esik
2015. jún. 3. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!