Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nektek milyen ciki történeteit...

Nektek milyen ciki történeteitek vagy ismert (nem veletek történt) sztorijaitok vannak (nekem is vannak ám :D)?

Figyelt kérdés

Nektek is van ciki sztoritok?egyaránt jöhet átlagos,tinis,perverz,durva,röhejes,vagy éppen nagyon kínos is.


#nekem itt van 2:


A suliba jött egy új srác,és nagyon bejött nekem.Mivel nagyon összehaverkodott föcin pár sráccal,a tanár pont mellém ültette.És amikor már 5 percig kussban ül mellettem,egyszer csak érzem (ő a jobb oldalamon ül) hogy a jobb halántékomnál valami horpad,vagy vlmilyen recsegő hangot ad.Én hülye azt hittem,hogy izgalmamban behorpadt a felyem (:"D) és akkor elkezdm tapogatni,hogy tényleg besüllyedt e vagy valami van e ott.És ez tökre úgy átszott,mintha a kezemmel takargatnám a szemem előle,hogy ne lássam meg,és tuti hogy észrevette.Végül rájöttem,hogy egy osztálytársam (természetesen fiú) meg akarta dobni a srácot,és engem talált el.xD.És ezt aki megdobott végig nézte,és amikor rájöttem hogy nem horpadt be a fejem,akkor kitört belőle a röhögés. :"D


a második még 4.-ben volt.Tanóra közepe van délután,amikor mindenki csöndben ül,és írja a házit.Lassan már 1 órája ebédeltem.Ott ülök szépen meg minden,nem érzek semmit,aztán egyszer egy öriási böfögés jön elő belölem.Gyorsan befogom a számat,de már így is 3 mp-ig tartott.:"D.És furcsamód senki nem nézett föl,mindha nem is hallotta volna.Hát gőzöm sincs,hogy milyen hangja lehetett...:D


#most itt van még kettő,ami nem velem történt:


4.-ben történt,hogy az egyik osztálytársam nagyon khm...khm ,,szellentős" kedvében volt.:"D.Már 5-ször elpukizta magát,és ekkor már a tanár is meg az osztályom is mondta,hogy ne a teremben.3perc múlva közli,hogy megin kell neki,erre elsétál a terem ajtajáig,és épphogy,de csak a seggét dugta ki,és egy tök nagyot durrantott. :""""D.Amikor végzett,a nagy röhögés közepedte,mind ha mi sem történt volna,szép lassan gúnyos vigyorral visszament a helyére. :D


a másikat a tanárunk mesélte még 4-5 fele.(nagyrészt amiket ismerek,ismerőseim mesélték,szinte mindig 4-5. fele történt)volt egy lány,és órán ki akart menni vécére,mert nagyon kellett neki.de az igazgató a folyosón sétált,és ha valaki ilyenkor megy ki WC-re,akkor nagyon leszólja.a tanár nem engedte ki,és 10 percel késöbb úgy ahogy volt bekaksizott és pisilt egyben.nem szólt,csak egyszer elkezdett folyni a széken a pisi,meg büdös szag keletkezett...huh.szegény mindenki.akik szagolták,és a csak is,amiért nem engedték ki. :D



2015. jún. 6. 14:03
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A hatodikos osztály kirándulásomon este egyes gyerekek elit buli féleséget tartottak felelsz vagy mersz formájában. Mivel ez egy "elit" hely volt ezért nem jutott be mindenki ahogy Tomi sem aki többször is megpróbálta bekunyerálni magát a szobába de mindig rácsapták az ajtót. Amikor 5.alkalommal kopogtak az ajtón az osztálytársam kinyitotta és ezt mondta: Menj a pics@pa Tomi. A tanárnő állt az ajtóban. x""DDDDD
2015. jún. 6. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
uhh.xD
2015. jún. 6. 21:04
 3/6 savanyújóska ***** válasza:
100%
Kellemes vacsi mellé sztori: Legyen a főhős neve Kálmán, érdeklődő, okos kisfiú, 3-4.-es lehet. Kálmán mindig hamarabb végez a feladatokkal, nincs ez másként most sem, így csendesen unatkozik a munkafüzet felett, majd arra jön rá, hogy ha benyomja az ujját a szájába, és lenyomja a nyelvét, akkor az olyan furcsa érzés, tök érdekes. Kísérletezik, kísérletezik... Majd egyszer csak Kálmán felől gurgulázó hang, és azzal a lendülettel hányja végig a padot... Ciki volt nézni:D
2015. jún. 6. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
jujj. :"D
2015. jún. 7. 14:56
 5/6 anonim válasza:
100%
pár éve történt egy ismerősömmel, hogy délután a tanulószobán (szerencsére már nem voltak sokan) elkezdett pattogni meg a padban ülve vergődni, hogy neki nagyon kell pisilnie. bármikor kimehetett volna és mondtuk is neki, hogy menjen ki, még azt is felajánlottuk, hogy kikísérjük, de nem akart, mert neki nagyon kellett és egyszercsak abbahagyta az ugrálást. és pont olyan szögből láttam rá, hogy láttam, ahogy lecsorog a pisi a pad alá. erre egy felsőbbéves fiú alánézett, hogy tényleg az történik-e, amit hall, aztán kiszaladt a teremből azt kiáltva, hogy "úristen" (ez a fiú később a terem mellett depisen ült :D ) majd bejött a tanár és az aki besilt, azt mondta, hogy nem bepisilt, hanem leöntötte magát és a tanár orra elé nyomta a pisis nadrágot
2015. júl. 31. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nee...fuj már :D
2016. jún. 19. 14:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!