Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ciki, ha valaki huszoneves...

Ciki, ha valaki huszoneves nokent is rajong par ismert szineszert, enekesert?

Figyelt kérdés

Nem emos fiukakra gondolok es nem is olyan rajongasra, hogy sikongatnak vagy koncertekre jarnak, csak ugy otthon, diszkreten, szereti x egyuttest meg ilyenek...ez nagyon ciki egy csaladanyanak?


23/N


2010. aug. 9. 01:18
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Jaj dehogy ciki... Ha tetszik az, amit csinálnak (a zenéjük, a színészi játékuk), kapsz tőle valami többletet, és valamiért érdekesnek, szeretetreméltónak találod a személyüket, miért ne lehetne kicsit rajongani értük? A sok sportrajongó (elvileg) felnőtt férfi mit szóljon? Ha nem tévesztesz arányokat, nem vagy fanatikus, akkor ez a világ legtermészetesebb dolgai közé tartozik.
2010. aug. 9. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem ciki!
2010. aug. 9. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Abszolut nem vagyok fanatikus, de egyesek szerint az ilyesmi gyerekes dolog.
2010. aug. 9. 01:37
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Sztem semmi baj nincs ezzel :) Én is szeretem x színészt jobban a kelleténél, de nem vok az a fanatikus meg beleszerelmesedős tini :D 20/L
2010. aug. 9. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez a kérdés számomra olyan mint amikor írt ide egy férjes asszony, hogy egy munkatársával álmodott, pedig nem akart de álmában véletlenül csókolóztak ezért nem tudta hogy elváljon-e mert hűtlen volt.

Na mindegy...


Arra akartam kitérni, hogy nem is értem hogy juthat ilyen az eszedbe!

Ez teljesen normális rajongás, mindenkinek vannak kedvencei. Számomra az lenne furcsa ha valakinek nem lenne ilyen.

2010. aug. 9. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
100%

Szerintem sem ciki! Én 24 éves vagyok és imádom az animéket(japán 'mese') és sokat töltök le és nézem őket. Közben van egy férjem és egy kislányom! Mindig éjszaka vagy hajnalban nézem, így ez őket nem zavarja!

Szerintem mindenkinek szüksége van olyan dolgokra, amiket szeret és ami ki tudja kapcsolni a hétköznapokból! Nekem ez az. Neked meg az énekes/színész ez. Normális dolog!

2010. aug. 9. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Ciki? Én férfiként, mondhatni rajongok férfi szinészekért és zenészekért is!
2010. aug. 9. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha igen, akkor a fél világ ciki. Sokkal fiatalabbak és idősebbek is.
2010. aug. 9. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
23 évesen családanyának lenni furcsa inkább, de az is menő nem ciki.
2010. aug. 9. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Epp, hogy sokan idosen szulnek manapsag. Szerintem jo fiatal anyanak lenni, ha valaki anyagilag megteheti es befejezte mar a tanulmanyait...na mindegy, ez nem ide tartozik, csak nem ertem, hogy miert kell ebbe belekotni, ha valakinek igy jo es van normalis ferje, boldog.
2010. aug. 9. 14:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!