Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek is egyre jobban...

Szerintetek is egyre jobban terjed a rasszizmus?

Figyelt kérdés

Valamint akik hangoztatják, hogy ők nem azok, valamennyire bennük is megvan?

Ez belénk van kódolva valamilyen szinten, még akkor is, ha nem tartjuk magunkat annak?



2015. jún. 6. 15:52
 1/5 anonim ***** válasza:
36%

Én nem vagyok rasszista nem szín alapján itélkezek,hanem ha megismertem valakit valamennyire utána döntöm el érdemes e rá hogy beszélgetőpartner,barát egyéb lehet e!

Minden népcsoprtban van agressziv gyilkos és szerethető szuper ember is,nekem pl. Volt értelmes,egyetemre járó roma bnőm is!Ennyi

2015. jún. 6. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az egész világtörténelem erről szól...
2015. jún. 6. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Sajnos nem terjed eléggé.


Egyébként minden emberben van egy kis gyűlölet a másság iránt. Nézd csak meg a focidrukkereket, vagy csak simán a munkahelyi összezörrenéseket. Valakit mindig utálni kell valamiért. Ha pedig más nem marad, akkor jön a bőrszín. Ami szerintem természetes.

2015. jún. 6. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Van jó, meg rossz ember.A közös bennünk, hogy mind emberek vagyunk.Az lenne a jó, hogy ha csak ezt vennénk figyelembe egymáson, semmi mást.
2015. jún. 6. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én soha nem hangoztattam hogy nem vagyok az.
2015. jún. 6. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!