Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Néha zavar de nagyon nagy...

Néha zavar de nagyon nagy baj? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Kb. 177cm magas vagyok és nagyon szeretem a magassarkú cipőket nem ciki ilyen magasan magassarkút hordani? Amúgy vékony vagyok hosszú lábakkal
2015. jún. 6. 19:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Miért lenne ciki? Nem vagy annyira borzasztóan magas.
2015. jún. 6. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Sokan cikiztek hogy magas vagyok és magassarkút hordok
2015. jún. 6. 21:19
 3/4 savanyújóska ***** válasza:

Nézd, nem vagy magas.:D Mondjuk nálam 180-ig senki sem magas, mert egyszerűen magassarkúban (mármint nem rajtam, nyilván:P) is alacsonyabbak nálam.


190/F

2015. jún. 6. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 savanyújóska ***** válasza:
Ui.: Aki meg cikiz, az így járt, igazából akkor ijesztő egy lány magassarkúban, ha magasabb nálad. (Bár ha vékony, akkor sem feltétlenül.) Szóval keress magas srácokat, és minden jó lesz. Vagy ne keress, de akkor se nagyon izgassanak az emberek, ha jól áll, jól áll, függetlenül attól, hogy az emberek felénél egy fejjel magasabb vagy.
2015. jún. 6. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!