Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyen függősége (i) d van...

Milyen függősége (i) d van (nak)? Mennyire veszed észre magadon a rabság tüneteit? Egyáltalán zavar, hogy függő vagy?

Figyelt kérdés

Akár "értelmes dolgok függői" is írhatnak, ez esetben viszont szerintem inkább szenvedélyről beszélünk.

Én: adrenalinfüggő, csokifüggő(+nassolásfüggő), "lustulásfüggő", internetfüggő(pl facebook), körömrágásfüggő, emberi érzelmek és érzések függője vagyok.

Várom a Ti válaszotokat. :)



2015. márc. 28. 20:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Társ, cukor.
2015. márc. 28. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Csoki, zene, ölelés / érintés ezek amik így hirtelen eszembe jutottak. De biztos van még.
2015. márc. 28. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
munkafüggő, sajnos akaratom ellenére, mert valamiből meg kell élni! de nagyon szívesen megszabadulnék eme függőségemtől!
2015. márc. 28. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Sajnos az internet- és a vásárlásfüggőség nálam jelen van, bár már kezdek leszokni ezekről... vagy legalábbis értelmesebben kezelni őket. Tehát pl. nem feltétlen vásárlok kevesebbet, de praktikusabb holmikat. Ja, meg lustulás, ágybandöglődés. Álmodozás. Plusz a saját magam részére felállított irdatlanul túlzó elvárások függője - ezen most épp tudatosan próbálok változtatni.
2015. márc. 29. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Sok van, van amelyik zavaróbb van amelyik kevésbé.

PL társaságfüggő..Nagyon rossz. Ha egy napig nem beszélgetek senkivel utána már ki akarom nyírni magam.

Akkor van még az állandó csinálni kéne valamit függés ami mellett ott van a lustulásfüggés, tehát sokszor egyiktől driftelek a másikhoz és ez néha elég kellemetlen szorongásos érzést vált ki. Van néha nasifüggésem de ez lebirkózható. Kocka vagyok, rá vagyok kattanva az összes AC-re imááááádooom. Éjjel nappal azon gondolkodok hogy mi történhetett volna Shay-jel ha ott a szakadék szélén inkább vissza adja azt a rohadt könyvet Liamnek és nem pártol át a templomosokhoz meg ilyenek..Könyvet kéne írnom ilyen alternatívákról..:D de ez szerintem annyira nem rossz.

Akkor zajfüggés. Utálom ha sííri csend van. SZólnia kell valaminek a háttérbe különben hülyét kapok. Egy kis háttérzene vagy valami. Nagyon kell. Kb ennyi jutott most így eszembe.

2015. márc. 29. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Kávé, cigi, megfelelési kényszer, Mindenkinek segíteni akarok, néha saját káromra. Az utolsóról le kéne szokni.
2015. ápr. 12. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!