Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Minerva oktatóközpontról/sulir...

Minerva oktatóközpontról/suliról mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Milyen a szervezettsége? Tudást ad, vagy csak papírt? Oda tervezek menni érettségi után (pügyi számviteli ügyintéző)


Előre is köszönöm!!!

18/L



2015. jún. 8. 19:39
 1/2 anonim válasza:

Ugyan én grafikus képzésen vagyok, de úgy gondolom, a pénzügyi számviteli ügyintéző szakot sem kezelik különben.

Ha oda nyertél felvételit, teszem azt, beiratkoztál már, sajnos nagyon elbaltáztad. Most leszek másod éves, épp új iskola után keresek gőzerővel.

Tanárok: Látszik, hogy nem érdekli őket, amit tanítanak, 5 vagy 6 tanáromból egyetlen volt, aki valóban értett a szakmájához.

Órarend: Rosszul vannak beosztva az órák, például: a tavalyi évben hétfőnként nem volt órám, de cserébe csütörtökönként 12, péntekenként 9 órám lett volna, ha a tanárom nem blicceli el velünk együtt.

Gyakorlat: Az igazgatóságnak esze ágában sincs segíteni gyakorlatot keresni, ha nem próbálsz saját magad keresni, csak azt a megoldást választhatod, hogy az iskolában töltöd azt, ami lényegében elveszi a gyakorlat lényegét, hogy kipróbáld magad egy munkahelyen...

Végül pedig pár szó a tanulok kezeléséről a titkárságon: Undorító, hogy mennyire nem foglalkoznak azzal, hogy mi a tanulok érdeke. Meg adnak 3 időpontot a héten, mikor bekopogtathatsz, ha csak 1 perccel előbb mész be, nem érdekli őket, mit akarnak. Személyes példa: negyedszeri kopogtatás után méltóztattak behívni. Szerettem volna leadni 2 darab papírt, a külsős gyakorlatommal kapcsolatban, de én egy órakor próbálkoztam, pedig csak 2-től volt ügyfélfogadás. Lekezelő stílusban odavetettek egy "nem, várj 2-ig" megjegyzést, és miután tájékoztattam őket, hogy ha még egy órát várok, lekésem a vonatom, mi lenne, ha csak letenném ide, újra csak ezt kaptam.

Még ezen a napon, a párom elveszítette az irattartóját. Felhívtuk az iskolát, nem hagytuk-e ott, nézzék már meg a titkárság előtti kanapén - gondoltuk, megengedhető számukra is ez, hisz egy egy perces feladatra kérjük őket, én pedig tudtam, hogy többen bennültek. Közölték velünk, ők erre nem érnek rá, nem tudják megnézni. Megkértük őket, akkor adják meg a portás számát. A válasz: nem tudják a portás számát, lemenniük pedig nincs idő (1 emeletet), hogy elkérjék azt.

Ezek után visszarohantam az iskolába, amivel még egy órát veszítettünk, csak azért, mert ennyi empátia nem volt egy diákjuk felé.


Bocsánat a hosszadalmas történetért, de gondoltam érdekel, hogy is bánnak pontosan itt a hallgatókkal.

2015. júl. 17. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat!!! Szerencsére nem oda jelentkeztem, hanem a Metába!!! :)
2015. júl. 17. 11:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!