Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » MINERVA fogamzásgátló valakine...

MINERVA fogamzásgátló valakinek javított a pattanásos bőrén?

Figyelt kérdés

A védekezés mellett fontos szerepet kapna a bőröm helyre tételében. Nagyon-nagyon pattanásos a bőröm (arcom, hátam). Doktor ezt javasolta.

Volt akinek még hasonló céllal is kellett ez a gyógyszer és segített? Ha igen, mennyi idő után? Köszönöm!



2015. febr. 1. 16:38
 1/8 anonim ***** válasza:
a fogamzásgátló nem javítja meg a bőrödet, elnyomja a tünetek, de meggyógyulni nem fogsz tőle, amint leállsz a szedésével utána ugyanúgy vissza fognak jönni, inkább azt kéne kideríteni, hogy mi okozza
2015. febr. 1. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszi a segítő választ. De nem ez a része, ami érdekel, hanem az,hogy segít-E!

Sok gyógyszerrel, krémmel próbálkoztam. Egyes ételek megvonását is évekre, hogy hátha az a kivált ok. Orvosoknál is jártam és semmit nem találtak,ami kiváltja.

Azt mondták,hogy ilyen típus vagyok.

ERRE PEDIG MARAD A FOGAMZÁSGÁTLÓ Helyi kezelésre, szóval köszi a jófejséget, de most tényleg arra vagyok kíváncsi,hogy ez mennyire hatásos szer.

2015. febr. 1. 17:11
 3/8 anonim ***** válasza:

voltál endokrinológusnál?

olyan nincs, hogy te ilyen típus vagy, egyértelműen okozza valami

2015. febr. 1. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Igen voltam. Megnézték a hormonjaimat és nem volt semmi eltérés.

Sőt, még homeopátiás bogyókat is elkezdtem szedni, még abban is hittem,de semmi változás.

Bőrgyógyász is azt mondta,hogy ezt örököltem apukámtól és sajnos ez így is marad. Neki nagyon pattanásos volt a bőre és még most 50 évesen is látszik neki a maradandó nyom utánuk.

Max szülés elmulasztja őket egyszer, talán...vagy 40 éves koromra elmúlik....ezzel vigasztalnak! Tiszta vicc ez az egész!

Én meg ilyen bőrrel nem bírok közlekedni, létezni, ezért bevállalom ezt a m*cskot, holott tudom,hogy nem egészséges.

2015. febr. 1. 18:41
 5/8 anonim ***** válasza:

:(

más orvos esetleg?

2015. febr. 1. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Már tényleg jártam jó párnál... tippem sincs hova. Főleg,hogy orvosok se küldtek tovább már.
2015. febr. 2. 19:46
 7/8 anonim ***** válasza:

szénhidrát diéta esetleg?

mióta követem, nekem azóta kevesebb pattim lett

2015. febr. 3. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Azt is próbáltam!! :/
2015. febr. 3. 22:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!