Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Kötöttél már bele valakibe?...

Kötöttél már bele valakibe? Vagy kötöttek beléd?

Figyelt kérdés
Miért tetted vagy miért tették és kik? Mi lett végül?

2015. jún. 8. 20:49
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Valami idióta divat majom gyereket oltottam addig, amíg majdnem elbőgte magát. A hülye majom végig ordibálta és telefonálta az egész filmet. Aztán visszaugatott és azt hitte, hogy nem lesz aki leüti a sapkát a fejéről.
2015. jún. 8. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ez (valamelyest) jogos volt a részedről. :D
2015. jún. 8. 21:05
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
minden nap átélem az osztályban, már kiedződtem, lány létemre a fiúk befogják a szájukat ha elkezdek nekik esni
2015. jún. 8. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Jól teszed.

Belém is gyakran kötöttek az osztálytársaim anno, főleg általánosban, de nem tudom miért, mert semmi különös nem volt rajtam, inkább nagyon csendes voltam. Gimnáziumban az elején volt ilyen (ugyanezek a személyek), de csak évfolyamtársak voltunk, nem osztálytársak. Később ráhagyták.


Amúgy meg nem történt ilyesmi iskolán kívül. Pár éve mondjuk, troliztam és egy kb 10 éves cigánylány elkezdte rugdosni a lábam,míg ült. Ekkor már 20 voltam, de nem nagyon mertem csinálni semmit, mert még megvernek a rokonok, és hát én nő vagyok, de nem egy karate bajnok. Rászóltam egyszer,de visszapofázott.


Csak nem értem, mi motivál egy embert erre ok nélkül.

2015. jún. 8. 22:11
 5/9 anonim válasza:
100%

Egyszerű,él bennük a "másik elnyomása iránti vágy". Ilyen emberekből rengeteg van,és előszeretettel szeretik iskolában kipécézni azokat az embereket akik mondjuk visszahúzódóbbak a társadalomban,vagy épp nem illeszkednek bele az adott közegbe. Most,hogy az utcán miért kötnek bele az emberbe,vagy épp a trolin,villamoson,buszokon...nos szerintem megint csak ezért. Kompenzálni akarnak valamit,avagy csak kiakarják mutatni,hogy "ők bizony nem félnek senkitől és semmitől,nekik nem parancsol senki és azt csinálnak amit akarnak".


Velem buszmegállóban játszogatott 2 ilyen "divatmajom",aztán mikor jött a busz,én felszálltam,ők meg felnyalhatták a madárszart az aszfaltról...

2015. jún. 9. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Sokszor alultápláltság az oka. Nem feltétlenül éhezés miatti, inkább csak a marhaságokat összeevés, az egyoldalú étrend, a rendes kulturális háttér hiánya az étkezésben is, és persze a sima nemtörődömség miatti túl egyszerű étrend. Nem kell szegénynek se lenni hozzá, hacsak nem kulturálisan. Sokszor még nem is isznak rendesen az emberek. És nincsenek tudatában, hogy ez a hiba, elég lenne egy fullos ebéd meg elegendő víz, lehetőleg rendszeresen, de legalábbis nagyjából minden nap.


Aztán persze ott vannak a levezetetlen szexuális energiák, szintén a legtöbb esetben nem tudatosuló módon. Nem ismerik magukat, nem tudják, mi a jó nekik. Rengetegen szinte szerelmesek a szenvedésükbe. És nem tudják ezt se magukról nyilván.


Akad persze nagyon ritkán olyan is, aki azt találja a legjobbnak, ha teljesen kiegyensúlyozottan, előre eltervezetten bánt másokat, csak mert megteheti. A szándékosan, tudatosan ártalmas emberek túlnyomó többsége persze inkább rászorul arra, hogy belerúgjon valakibe. Ott is egyfajta hiánybetegség van, leginkább szeretetkoldusból lett figyelemkoldusok és fontosságérzet-koldusok ők. Azért váltottak ezekre, mert vagy kellemetlen tapasztalataik voltak az egyenes, szeretetért áhítozó megmozdulásaikra kapott reakciókkal, vagy (legtöbbször) úgy szocializálódtak, hogy sose merték kimutatni az esendőségnek ezt a félelmetesen gyönyörű formáját.


De ezzel még mindig csak az ilyen emberek pár százalékát fedtük le, a többség tényleg csak tévelyeg, azt se tudja ki ő és mit akar.

2015. jún. 9. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Nahát milyen érdekes dolgokat írtok. Ebbe, így részletesen még bele sem gondoltam. Illetve kicsit filóztam már ezen, de nem gondoltam, hogy ennyi minden vezethet ide.


Döbbenet.. hová fajul ez a világ?


Amikor egyedül megyek valahova, sokszor megfordul a fejemben, ha problémás társaságot látok, hogy „csak belém ne kössenek” és olyankor liftezik a gyomrom. Rájuk se merek nézni, sőt volt, hogy átmentem az út túloldalára. Nem tudom, mitől lettem ilyen paranoiás. :)


Mindenesetre rossz ezen olykor szorongani. Nem tudom elhinni, hogy egy 10 éves lány miatt lehetett, mert másra nem emlékszem, hogy történt volna.. milyen gáz.. de talán az innen-onnan hallott élmények is rátesznek.


Ez már más tészta végül is,ez már az én bajom. :) Köszönöm a válaszaitokat! Nagyon hasznosak voltak. :)

2015. jún. 9. 22:00
 8/9 anonim ***** válasza:

Én megértem a félelmedet, jobb az óvatosság.

Szerencsére utcán nem volt még problémám.


Ja de! Egy hajléktalan kérte, hogy vegyem ki a zsebéből a nem tudom mijét. Mondom nem, mivel ki tudja milyen hányás van ott. Erre meg akart ütni, de hát a lányom nagyobbat üt, meg még védtem is. Szegény nagyon le lehetett gyengülve. Még pénzt is adtam neki előtte.

2015. jún. 16. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Hűűha.. :-O Na, hát ezt én sem tettem volna meg.
2015. jún. 21. 20:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!