Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Honnan lehet tudni hogy...

Honnan lehet tudni hogy valakinek nincs kifejlődve a személyisége?

Figyelt kérdés

2015. jún. 10. 19:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Mások gondolatait használja sajátjaként. Ezt persze nem veheted azonnal észre, de idővel feltűnik.
2015. jún. 10. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A személyiség folyamatosan fejlődik, alakul.
2015. jún. 10. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
ez nagy baj mert akkor nekem nincs kifejlődve.de mit tudnék tenne ez ellen vagy mit csináljak?mit szoktak ilyenkor tenni.de ez nagy baj?
2015. jún. 10. 20:46
 4/5 Fancsi410 válasza:
Nah ezt én tökéletesen tudom!14 éves vagyok, van egy osztálytársam aki pont ugyanazokat szereti amiket én, pont ugyanott szeret vásárolni, úgy beszél ahogy én olyanok a gesztusai, mimikái.Na szerintem ebből lehet tudni! :)) Remélem segítettem.
2015. jún. 10. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A #2-esé az igazság. Van egy pont, amikor számot vetsz magaddal, és eldobod, ami nem kell, rágyúrsz arra, ami jó, és megállapodsz, nem szenvedsz ezzel tovább. De attól még nem szűnsz meg jobbá válni és nem hiszed hibátlannak se magad, legalábbis remélem... :)
2015. jún. 10. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!