Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hol és hogyan keressem a...

Hol és hogyan keressem a háttértáncost, ha a nevét sem tudom?

Figyelt kérdés

2015. június 11-én elmentem a Madách Színházba megnézni a Mamma Mia! című darabot. Nagyon tetszett, de nem tudtam CSAK a színdarabra koncentrálni, mivel megakadt a szemem az egyik háttértáncoson.

Huszonéves férfi lehet, vöröses barna hajjal, borostával. (Így nézett ki akkor)

A nevét nem tudom, mivel a táncosokat és a kórus tagjait nem sorolják fel a szereposztásnál.

Viszont nekem meg kell találnom őt.

Nagy segítségre lenne szükségem ehhez :)



2015. jún. 12. 20:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Max írsz egy levelet a színháznak, hogy mondják meg a nevét.
2015. jún. 12. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

En ugy indulnék neki, hogy kiderítenem a tanccsapat nevet aki szerepelt a darabban, azt könnyebb kideríteni a színházból mint egy konkrét táncost. Aztán megkeresnem ezt a társulatot a Facebookon, gondolom egy ilyen tanctarsulat fent lehet, majd az ismerősök között keresgelnek. Ha nem találnam igy, akkor kiderítenem a tanccsapat címet, es személyesen fekeresnem, majd jelentkeznek tanulni, vagy ott érdeklődnek tovább a fiú utan.

A színházban sztem felesleges a fiú nevet kérdezni, mert úgysem tudjak, ok a társulattal állnak szerződésben, nem tudhatják név szerint az összes táncost.

2015. jún. 12. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

[link]

Talán ezek között van.

2015. jún. 13. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Megvan?
2015. jún. 16. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!