Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Legjobb barátnömmel megbeszélt...

Legjobb barátnömmel megbeszéltük hogy csapunk egy csajos bulit találkoztunk meg ilyenek elvoltunk. De ö már kapcsolatban van én még szingli vagyok és beszélt a pasijával és elment vele . Keressem a barátnömet?

Figyelt kérdés

#barátnő #barátság #kapcsolat #Nök.igaz barátság
2014. dec. 2. 13:43
 1/8 A kérdező kommentje:
persze ö keres engem hogy mi a helyzet de elbizonytalanodtam.
2014. dec. 2. 13:51
 2/8 anonim válasza:
Lehet értetlen vagyok, de nem értem, mi a probléma.
2014. dec. 2. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ne legyél irigy. Persze, hogy tartsd továbbra is a baráti kapcsolatot. Nem sajátíthatod őt ki.
2014. dec. 2. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
ez igy okés de azt hallom töle hogy a pasija nem csipáz meg ilyenek .
2014. dec. 2. 14:16
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Oké,hogy kapcsolatban van,de ha már megvolt beszélve akkor illetlenség lelépnie a pasijával.


Nekem is volt hasonló,hogy legjobb barátnőm mondta menjünk bulizni,mert a párja is megy haverokkal.Erre elkészülök, be utazok hozzá, 1 óra az út. Vártam,hogy végre mehessünk.Erre haza jön a párja,hogy ő még sem megy el a haverjaival. Erre barátnőm mondja,hogy jajj szívem jól van akkor itthon maradok veled.Mondtam,hogy ne már menjünk el stb. De mondta barátnőm,hogy nem lehet hát mit csináljon X-el,nem teheti meg,hogy ő bulizik X meg egyedül van stb. Jól besértődtem rá.Kivittek gyorsba az állomáshoz,mert nem értem volna el az utolsó Hévet.Aztán másnap szépen megbeszéltem,hogy vmit megbeszél velem akkor ne halasszuk már el!!

Keresheted a barátnődet,csak hozd fel neki,meg mond meg,hogy ilyen ne legyen többet,mert ez rosszul esik.Meg a párja se fog belehalni ha pár órát,az éjszakát veled tölti bulizással..

2014. dec. 2. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
probált lehivni hogy menjek le hozzá ott alszok a pasija meg megy haza de nem mentem bele.
2014. dec. 2. 14:53
 7/8 A kérdező kommentje:
Volt már egyszer olyan hogy megbeszéltük hogy koncertre megyünk de abbol sem lett semmi .
2014. dec. 4. 12:17
 8/8 anonim ***** válasza:

14:25-ös vagyok


Én legjobb barátnőmmel annyiszor elterveztem a bulikat és 6-7 bulizásból 1!!! db jött össze ami kb 4-5 óra hossza volt.(amióta párkapcsiba van..előtte ha elterveztük mentünk is!!)


De hogy mondjak jobbat. Úgy volt nyáron elmegyünk együtt,ketten vagy haverokkal egy ismerőse nyaralójába egy hetet minimum. Tökre vártam.Ő zsongatott be konkrétan! Aztán abból se lett semmi.


Igazából amióta ismerem hozzá szoktam,hogy ha vmi programot szeretne tervezni nehezen jön össze,konkréten nem jön össze. Így eleve úgy állok a dologhoz ha megyünk bulizni jó lesz ha nem hát haza megyek és alszok egyet. Soha nem élem magam bele egy programba se.


Én ezt megszoktam,mert ő ilyen, gyorsan változik minden az életében.Ami 10 perce 100os volt az 5 perc múlva már aligha lesz megvalósítható.


Ettől nem lesz kevesebb a szemembe,bár néha ki idegel ezzel.

De szerencsére párkapcsija miatt sem hanyagol olyan szinten,hogy haragudjak rá.Ha bulizni,nyaralni nem is mentünk,megyünk túl sűrűn.Hetente 3x-4x találkozunk elvagyunk,beszélgetünk hülyéskedünk.


Persze gondolom rossz érzés,hogy megbeszéltek vmit nem jön össze.Én azt mondom legyél pozitív és próbáld azt csinálni,hogy ha össze jön tök jó,ha nem akkor elmész másokkal bulizni,olvasol,alszol.


Viszont ha keveset találkoztok és azokat is lemondja akkor az gáz.Érdemes lenne vele beszélned,hogy ezen változtasson!

2014. dec. 4. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!