Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Lemondjam a holnapi strandot?...

Lemondjam a holnapi strandot? Kövér lány

Figyelt kérdés

Barátnőkkel mennék,már bepakoltam a cuccost a strandtáskába,de most inamba szállt a bátorságom.80 kg vagyok 172 cm.

Barátnőim 50 kg és 83 kg.

Teszek a súlyom ellen,de nem akarok én lenni moby dick holnap...


2015. jún. 12. 21:48
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan, ne parázz, senki nem fog veled foglalkozni, lesznek ott különbek is...:D
2015. jún. 12. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
totál nem érdekli az embereket.
2015. jún. 12. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
77%
Egyet értek az előttem szólóval! :D Menj el, és rá fogsz jönni, hogy másoknak is van problémájuk, ha mindenki így gondolkozna, talán senki nem csinálna semmit. Menj nyugodtan. Egyébként szerintem a magasságodhoz nem olyan vészes a súlyod.
2015. jún. 12. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
31%
Attól mert dagadt vagy, még nem kell kiugrani az ablakon. Ez van és kész. Menjél strandolni!
2015. jún. 12. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
49%

Irtó gusztustalan emberek lófrálnak a strandon, még a soványak is néha azok: aszott a seggük és a mellük. Némelyiknek meg egyik füle nagyobb, mint a másik, de van amelyik röhejes fürdőruhában villog. De olyan is van, hogy viccesen barnul le, meg olyan is ,aki sehogy sem, és irdatlanul fehér. Van aki meg hülyén köti fel a haját, hogy ne érje víz, nem beszélve a hülye gumisapkásokról. Szóval van miből válogatni.

Szerintem érezd jól magad! :-)

2015. jún. 12. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszi,kicsit megnyugtattatok.
2015. jún. 12. 22:27
 7/10 anonim ***** válasza:
Ez még nem is annyira durva. Mondjuk én kandúr vagyok 176 cm-mel és 89 kg-val, de szerintem nagyobb csöcsöm van, mint sok lánynak. Mégis simán el szoktam járni strandra, vagy uszodába. Valóban nem foglalkoznak másokkal az emberek, csak ha valaki nagyon kirívóan viselkedik/öltözik.
2015. jún. 12. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
35%
Elég magas vagy, 70 kilóval már kövér sem lennél egyáltalán, próbálj meg esetleg egy tizest leadni, legalább egy problémával kevesebb. Amúgy ahogy az előttem szólók is írták, nem igazán fogja az embereket érdekelni, nem beszélnek majd ki a hátad mögött, meg röhögnek ki. Az ilyen 40 kilós lányok azok az ijesztőek, ahogy kilóg minden csontjuk és teljesen formátlan testük van.
2015. jún. 13. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Jó azért a vékony lányokat sem kell szidni, sokan pont az ilyen törékeny, gyengének tűnő lányokat szeretik.


Ne mond le.

Ha a másik barátnőd 83Kg akkor miért pont te lennél a bálna?

2015. jún. 13. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Ráadásul rengeteg idős nő/férfi is jár strandra, azokat se szólja meg senki, pedig nem valami guszta már a testük.
2015. jún. 13. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!