Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Nagyon gáz? Most ezzel a...

Nagyon gáz? Most ezzel a helyzettel mit kezdhetek? Inkább lemondjam? Mit fog gondolni rólam a barátom?

Figyelt kérdés
Holnap először jön át hozzánk a barátom. Anyukám áthívta az ő barátját aznapra, hogy majd társasozunk 4-en. Társasozunk, értitek? Anyukám azt mondta, hogy játszunk 1-2 társast (nekünk ilyen nagyon hosszú, több órás játékaink vannak), aztán bemehetünk a szobámba filmet nézni, addig ő bemegy a dolgozószobájába. A két szoba majdnem egymás mellett van, anyu még azt is hallaná, ha finganék egyet.

2015. jan. 23. 19:37
 1/5 anonim ***** válasza:
30%

*facepalm*

Ahelyett, hogy örülnél, amiért anyukád ilyen programot talál ki ismerkedésnek. Mi a baj a társassal egyébként?

A többórás társas meg még jobb, mert akkor legalább tényleg lehet beszélgetni közben.

Egyébként, ha szexelni akartok, akkor nem kell ordibálni meg sikítozni és akkor nem lesz semmi baj.


Komolyan nem értem, mi bajod van, ha azt mondta volna, hogy "Szó sem lehet róla, ide be nem teszi a lábát", akkor meg azért nyafognál.

Jófej akar lenni, erre az a baj.

2015. jan. 23. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nem ismerkedésnek találta ki, lassan 8 éve ismerem a fiút.

Örülök persze neki, hogy kitalál programokat, de semmi magánszférát nem ad. Nem akarunk szexelni.

2015. jan. 23. 20:05
 3/5 anonim ***** válasza:

"aztán bemehetünk a szobámba filmet nézni, addig ő bemegy a dolgozószobájába" Ez nem magánszféra? Direkt elvonul a dolgozószobába. Az, hogy majdnem egymás mellett van a két szoba, arról nem tehet. Hallgatózni biztos nem fog, különben nem mondta volna, hogy bemehettek a szobádba.


És még mindig nem értem, mi a bajod.


Amikor a férjemmel még éppen csak összejöttünk, akkor voltam 18 éves. Én is otthon laktam, férjem is otthon lakott. Hetente 2 napot náluk, 2 napot nálunk töltöttünk. Természetesen mindkét helyen ott volt a család is. Mégsem problémáztunk.

2015. jan. 23. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Beszéld meg anyuddal. Rendben, benne vagy egy kis közös programban, de te a barátoddal szeretnél elsősorban kettesben lenni.
2015. jan. 23. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell túlfeszülni. Mondd meg anyádnak hogy ti nem társasoztok, mert kettesben akartok lenni. Ha nem ok, akkor mentek moziba.


De egyébként azért ha ott lesz a srác ne nagyon fingjál! :D

2015. jan. 23. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!