Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Szerintetek ez a Michael...

Davidpsp kérdése:

Szerintetek ez a Michael Brown (AfroAmerikai) tényleg megtámadta a fehér bőrű rendőrt?

Figyelt kérdés
Sok cikket olvastam már, azt mondják hogy Michael Brown feltette a kezét, és a rendőr lelőtte, de mások meg azt mondják hogy megtámadta a rendőrt, elakarta venni a fegyverét, és emiatt lőtték le! Szerintetek ártatlan volt vagy nem volt ártatlan ?

2014. aug. 22. 14:51
 1/10 anonim ***** válasza:
87%

Nem volt ártatlan.

Brown mellesleg közel 2 méter magas, 130 kiló volt.


Valamit lopott egy boltból, a rendőr meg szerette volna számon kérni rajta.

Ebből dulakodás lett, a rendőrt elég csúnyán megverte, el is tört valamije, majd végül a rendőr lelőtte.

2014. aug. 22. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
87%
az amcsi rendőrök kemények ez biztos, de azt hiszem ott még nem tartanak, hogy faji alapon feltett kezű feketéket lőnének tarkón.
2014. aug. 22. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
78%
minden hasonló incidenst felfúj a libsi média, amiben fehér sebesít meg más rasszba tartozó embereket. én azt mondom, megérdemelte, bőrszíntől függetlenül.
2014. aug. 22. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
17%

Amikor elkezdesz bőrszín alapján spekulálni, rossz úton jársz.

Csak feldobsz egy labdát a rasszista idiótáknak.

2014. aug. 22. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Ezt művelte a lelövése előtt:

https://www.youtube.com/watch?v=mkOfqIXkBRE


Utána pedig úgy tudom, hogy elkezdett kötözködni a rendőrrel és el akarta venni a pisztolyát. Lelőtték és azóta a négerek őrjöngenek, mint a majmok.

2014. aug. 22. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
a videó alapján azt tudom mondani, hogy a legjobb helyre került a gyerek.
2014. aug. 22. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

[link]


Itt van, hogy mi történt. Kiérkeztek a rendőrök, ez bekattant és elkezdett feléjük menni, közben elgurult a gyógyszere és azt kiabálta, hogy "Lőjetek le, lőjetek le!". Hát nem tudom... Az valóban aránytalan, hogy 9 lövést kapott... En először csak figyelmeztető lövést adtam volna le, aztán ha nem áll le, kap egyet a lábába.

2014. aug. 22. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
ez egy másik incidens már amit linkeltél. Itt egy faszi hadonászott meg fenyegetőzött állítólag egy késsel.
2014. aug. 22. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Oh, tényleg. Ez csak ugyanott történt, de egy másik sráccal. Akkor elnézést. Csak végigfutottam a cikket, nem figyeltem.
2014. aug. 22. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
jah azt innen meglapítom, hogy kamu hogy csak úgy lelőtte a rendőr...
2014. aug. 24. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!