Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Amerikába, Angolnyelvű levelet...

Amerikába, Angolnyelvű levelet szeretnék küldeni. Nagyon fontos! Hogyan csináljam? (Részletes leírom kinek, és hogy miért. )

Figyelt kérdés
Amerikába él egy 25éves fiatal anyuka.Több gyermeke is van és sajnos rákos.De én annyira nagyra becsülöm őt ! Legutóbbi kisbabájának váradósági idelye alatt közölték vele hogy kemoterápia vagy a baba megszűlése.Ő a kisgyermek életét választotta.Azt hogy had szülessen meg épségben egészségesen.Én férfiként meghajolok ő előtte ! Innen magyarországról egy levelet szeretnék küldeni neki,és azt szeretném hogy 100% megkapja.Ashley Bridges a neve ! Ezt szeretném levélben elküldeni neki. Kedves Ashley Bridges ! Én Magyarországon élek Európai kontinensen.Olvastam az ön életéről és arról hogy a kisgyermekének életé ért nemet mondott a kemoterápiára ! Ön egy igazi édesanya ! Én nagyon csodálom önt ! Arra kérem a jó Istent ,hogy adjon erőt és ön élhessen boldogan ! Láthassa a kisgyermeket felnőni ! Gyógyuljon meg kedves Ashley ! Ön egy olyan ember,akit én csodálok ! Látom hogy nagyon jó lelkű ember ! Én gondolok önre szeretettel ! Tisztelettel (ezt a pár sort szeretném ha valaki leforditaná) És abban kérek tanácsot hogy hogyan postázzam úgy a levelet,hogy 100% a kezébe adja a postás.Segitségetekben reménykedem !

2015. jún. 15. 08:41
 1/5 anonim ***** válasza:
57%

Rizsázol össze-vissza tök fölöslegesen.


A bélyeg legyen meg, és küldesd úgy hogy csak saját kezébe átvehető.

Ennyi.

2015. jún. 15. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
40%

Most ha abban kérsz tanácsot, hogy hogyan postázd minek gépeled le az egész levelet? Minek? Ehhez nekünk semmi közünk.

A bélyeg és a címzés legyen helyes, ennyi!

2015. jún. 15. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

idézek a saját irasomból " (ezt a pár sort szeretném ha

valaki leforditaná) "

2015. jún. 15. 09:17
 4/5 anonim ***** válasza:

De tudod amúgy, hova küldd a levelet?


Miért nem veszed fel vele a kapcsolatot facebookon, ott is írhatsz neki. Ahogy elnézem van 5000 biztatója, de biztos olvasgatja a tőlük kapott leveleket.

2015. jún. 15. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
ott az email, az közelebb van :D
2015. jún. 15. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!