Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » SOS! Nagyon fontos! Szerintete...

SOS! Nagyon fontos! Szerintetek hogy döntsek?

Figyelt kérdés

Nos, tavaly érettségiztem nem jutottam be a pszichológia szakra. Idén is megpróbáltam már az orvosit és a gyógyszerészetit is bejelöltem. Talán a pontom elég lehet a gyógyszerészetire,de még nem biztos annyira nincs sok. Viszont azt se tudom melyikre mennék szívesem?


A másik kaptam egy munkát,bruttó 700Ftos órabérért kb havi 80e ft augusztus 15. Most hívtak egy jobb ajánlattal( számomra jobb..) és ha mégse jutok be azt tudom egész évben folytatni. Viszont az első helyen már rendeltek munkavédelmi ruhát blabla és így ciki lenne visszamondani. Annyira elegem van! Gyűlölök dönteni,mit tegyek?


2015. jún. 3. 17:12
 1/1 anonim ***** válasza:

Tanuld meg felvállalni a felelősséget a döntéseidért, mert ha így maradsz, a büdös életben nem mész semmire.


A munka sztem mindegy, abban csak annyi a lényeg, hogy dönts végre, sokat nem veszítesz egyikkel sem. (Szándékosan nem írom meg, hogy én hogy döntenék, mert neked nem ezzel kell segíteni.)


A továbbtanulás: azért gáz, hogy nem tudod, mit akarsz, mert az orvosi és a gyógyszerészképzés is kőkemény, hosszú évekig tartó tanulást kíván, amihez azért jó adag motiváció kell. Ez neked e pillanatban nincs meg. Ezt gondold végig, és hozz döntést.:-)

2015. jún. 3. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!