Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért nem fogadnak szót egy...

Miért nem fogadnak szót egy idő után az értelmi sérült felnőtt emberek, ez dac?

Figyelt kérdés

Akit én ismerek az otthon él a szüleivel de semmit nem hajlandó csinálni ha bekattan, van hogy napokig semmit.

Azt mondja mert nincsen kedve.

A szülei már nem mernek neki feladatot adni mert azon is csak beszél napokig hogy miért kell azt csinálni....

Egyébként egész nap semmit nem csinál csak nézi a tv-t és ücsörög és járkálgat föl le, fekszik, unatkozik.

Nem szeret rajzolni, nem szeret írni, nem játszik, csak tönkretesz dolgokat.

Pár éve még annyira értelmes volt hogy mindent megcsinált szófogadóan,beágyazott, egy szó nélkül elmosogatott maga után, most meg még a mosogatóig se viszi ki nehogy még a sajátját felmossa.

Úgyhogy az egész házban szét vannak a poharak a tányérok utána , és amikor valaki rá mer szólni hogy vigye ki akkor elkezd rajta beszélni hogy miért? Sokszor mindenki utána pakol a vita elkerülése érdekében.

Ez tac lenne ?

Visszafele fejlődik?

Miért kell mostanában mindent egyesével mondani neki hogy csináljon valamit?



2015. jún. 15. 15:22
 1/3 anonim ***** válasza:
89%

Ha még nem világosodtál volna meg, mert beteg ember. Valószínűleg az állapota is romlott a pár évvel ezelőttihez képest.

Ha gyógyszert szed, lehet ismét orvoshoz menni, talán kap más fajtát.

2015. jún. 15. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Vagy egyre rosszabb az állapota, vagy felismerte a helyzete, hogy kihasználhat titeket.
2015. jún. 15. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az ocsem is beteg, mondjuk o nem felnott, de annyira nem nagy a kulonbseg. Regebben mikor mondtam neki, hogy pl.vigye ki a tanyerjat akkor megtette, most meg o mondja nekem hogy vigyem ki a tanyerjat. Okosabb lett es rajott hogy mivel nem akartok vele vitazni ugyis megteszitek. Szerintem kockaztassatok egy kicsit, hagyjatok szejjel mident ugy ahogy o hagyta, ne szoljatok neki es egy ido utan megcsinalja magatol is, meg szolni sem kell neki. Nalunk mindig bevalik.
2015. jún. 16. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!