Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy mentől...

Miért van az, hogy mentől csinosabb vagyok, és mentől jobb eredményeket érek el az iskolában, annál jobban útálnak?

Figyelt kérdés
Lányokra még rá lehet mondani, hogy talán írígységből. Na de a fiúk? Nem értem! 18/L
2015. jún. 15. 22:59
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Fiúknál is szerintem előfordul ugyanúgy, hogy kinéznek egyszer valakit valamiért, aztán utána már lehetsz akármilyen jó, onnantól csak egyre inkább nem fognak kedvelni. Pontosan azért, mert innentől az ellenszenvüket az irigység is táplálja, hogy egyre jobban teljesítesz.
2015. jún. 15. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Minél több figyelem irányul rád, annál élesebben észrevehetőek a hibáid.
2015. jún. 15. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
32%
Mi az hogy mentől csinosabb meg mentől jobb eredmények?
2015. jún. 15. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 viktorvarga ***** válasza:
91%
hát mentős:) biztos az akar lenni.
2015. jún. 15. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

Minél akart lenni.

Egy két rokonom (sajnos őket nem lehet megválogatni) a "nyuszika b..zd meg a fűnyíród" elvén, ha tudják hogy a nőnél esélyük sincs, akkor azt a nőt szidalmazzák.

Mintha magukat vigasztalnák, hogy miért is jobb nekik nő nélkül.

2015. jún. 15. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Akkor meg "minél". Tájszólás. :)
2015. jún. 15. 23:24
 7/20 anonim ***** válasza:
4%
És ilyen helyesírással a tanulmányok melyik részében érsz el jó eredményeket? Vagy végül is... mihez képest jobb...
2015. jún. 15. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

Megjöttek a kötekedős magyarok. Egy tájszólás miatt kétlem, hogy egy egész osztályzatot levonnának. Dehát nálatok lehet. Szívás.

Na, de vitát befejeztem, mert még hárpiának leszek minősítve, pedig nem is én kötekedtem. ^^

2015. jún. 15. 23:32
 9/20 anonim ***** válasza:
90%

Mi ez a sok grammar nazi? Értjük, hogy mindenki *5-ös nyelvtanból, de annyira irreleváns... Idegesítőbbek vagytok, mint a "helyesírási hibák" (ami mellesleg most épp egy tájszólás(!), ha már ennyire tájékozatlanul osztjátok az észt).


Google, Wiki a barátotok:

"mentől (határozószó)

Népies, régies: A lehető legnagyobb módon; olyan nagymértékben, amennyire csak lehet; minél."


Mindenki mindent szétoffol, ez már pofátlanság.


Kérdező, te se kezdd... :D Üdvözlettel: egy kötekedős magyar. :)

2015. jún. 15. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 SweetLady válasza:

Ha hangoztatod ezeket akkor tudsz még kiváltani ellenszenves érzeteket az emberekben

remélem nem hangoztatod ezeket az erényeket (Néha jobb hallgatni az egoizmust :D)

Lehetsz fullos maca és full 5-ös mindenből de ha kiemeled még hangoztatva is az előnyeidet az eléggé taszító tud lenni férfiaknak is mert ők is elkezdenek valahol egy kisebbségi érzetet érezni

2015. jún. 15. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!