Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék változtatni...

Hogyan tudnék változtatni azon, hogy első látásra ne ítéljenek el az emberek?

Figyelt kérdés
Nem tudom miért, de első látásra ilyen kis okoska, balf..sz, kisgyerekre hasonlítok, mindenki azt hiszi rólam első látásra. Amikor aztán beszélgetünk, jobban összeismerkedünk, mindenki rájön, hogy tök jó fej vagyok, meg nem vagyok balf..sz. Ezt már nagyon sok embertől visszahallottam. Hogyan változtassak ezen?
2015. jún. 16. 16:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Nézz tükörbe. Csak te tudhatod, hogy mit kéne változtatni magadon ahhoz, hogy más legyen a kisugárzásod, már ha külső dolgokkal ez megoldható.
2015. jún. 16. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Te még jobb helyzetben is vagy. Legalább nem vagy balf...sz :D Ha meg mindenki jó fejnek tart, akkor hol a probléma?
2015. jún. 16. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ott a probléma, hogy sokan első látásra elítélnek és aztán már a továbbiakban kerülnek és szóba sem állnak velem. Meg se adják a lehetőséget maguknak, hogy megismerjenek, mert "ezegybalf.asznézzélmárrá" alapon. Legyen az suli, munkahely, vagy az élet területén bárhol.
2015. jún. 16. 16:57
 4/7 anonim ***** válasza:

2-es vagyok.

Hogy őszinte legyek, velem is hasonló a helyzet. 23 éves fiú vagyok, de úgy nézek, mint egy gyerek. Holott "értelmesnek" mondhatom magam. De szerintem mindenki lenéz és azt hiszi, hogy szerencsétlen, semmirekellő vagyok.


Hogy nézel mégis ki, hogy ezt gondolják?

2015. jún. 16. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
184 cm magas vagyok, 90 kg, hasamon van egy kis felesleg. Szemüveges és kicsit szeplős vagyok. Lehet utóbbi kettő miatt főként...
2015. jún. 16. 17:47
 6/7 anonim ***** válasza:

Magasságod biztos ad egy kis tekintélyt. És a hajad? Fiú vagy ugye? (Bocsi ha nem, de nem írtad és én úgy veszem le) Szakállad van? Az mindenképp jó lenne, mert öregít.


Illetve próbálj meg sportosan vagy épp hogy elegánssal öltözni. Attól függően, hogy melyik öregít jobban.


Kontaktlencsén gondolkoztál már?

2015. jún. 16. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Szemüveggel ne törődj, aki szerint gyökérül néz ki tőle valaki, az egy barom. Én nem vagyok szemüveges, legjobb barátom viszont az, és neki is ez a baja, hogy szemüveges, és emiatt nem veszik komolyan... pedig nem, az más kérdés hol rontja el, de azt meg nem sikerült még megértetnem vele. ha kicsit beles vagy, szintén nem számít, 180 centihez a 90 kiló tök normális. A szeplő már okozhat némi problémát, de aki emiatt elitél, és a köszönésnél többre nem hajlandó, az értéktelen ember. Sokat ronthat a dolgon a mozgásod, öltözködésed, és a beszéded is, azt meg így nem tudom megmondani, mivel nem ismerlek. Beszédről annyit, hogy ha kicsit ideges vagyok, vagy gyorsan akarok valamit mondani, kicsit dadogok, vagy összefüggéstelenül beszélek, és ezért nehezen érhetö másoknak. emiatt néha nem is vesznek komolyan... én csak gyakorlással tudnék ezen változtatni, de annyira nem érdekel a dolog. Gondolkozz el ezeken, hátha rájösz, sajnos így nem tudok többet segíteni.
2015. jún. 16. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!