Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha visszamehetnél az időben,...

Ha visszamehetnél az időben, hova mennél és mit vinnél magaddal?

Figyelt kérdés

2015. jún. 17. 12:16
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Iskolás koromba. Olyanokat vinnék magammal, amikre nem tellett és nagyon kellemetlenül éreztem magam miatta. Nem nagy dolgokra gondolok, csak egy-egy ruha, cipő, tárgy, könyvek. Volt, hogy azért nem tudtam iskolába menni, mert az egyetlen egy cipőt elszakadt és nem volt másik.

Ha nem a saját életembe mennék vissza, akkor a 60-70 évek Amerikájába mennék. Érdekel az akkori történelem is, és tetszik a hangulata is.

2015. jún. 17. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
16-17század kelet amerikájába és a lovaimat és a teheneimet vinném.
2015. jún. 17. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

nagyon szívesen visszamennék a 30-as évek magyarországjára, de még a háború kitörése előtt disszidálnék Amerikába.

Még a 60-80-as évek amerikája tetszik.

A 20-as 30-as évek Angliájába is mennék, az is vicces lehetett.

Mindenhova pénzt vinnék, ami ott éppen érvényes.

2015. jún. 17. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
14 éves koromba mennék vissza és magammal vinném egyik akkori heti kihúzott lottószámokat amikor nagy a nyeremény.
2015. jún. 17. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Én az ókorba mennék vissza, megnézném a római birodalmat, görögöket elég menő lehet. Hogy mit is vinnék? Jó sok történelem könyvet, hogy tudjam a jövőjüket és jó nagy vagyonért meg hatalomért elmondjam azokat. Szótárakat is vinnék, hogy tudjak velük beszélni + egyéb könyveket, hogy pl mit hogy kell megszerelni, mit hogy kell építeni, stb. A védelemről se feledkezzünk meg, vinnék kevlár ruhát, pár lőfegyvert egy láda lőszerrel, meg modern kütyüket. Mindezt egy napelemes páncélautóba tenném és azzal furikáznék.


Összegezve gondoljatok bele, megjelenne az ókorban egy személy, aki fényes csodaszekéren közlekedik, villámló botja van és tudja a jövőt. Azt hinnék isten vagyok :D

2015. jún. 17. 12:46
 6/10 anonim válasza:
19%
Én azelőttre mennék vissza mikor Orbánt X-eltem. És egy baltát vinnék magammal, hogy levágjam a kezeimet.
2015. jún. 17. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A piramisok építésének korába mennék vissza. Nagyon kíváncsi lennék hogy hogyan és milyen célból építették. Meg hogyan készült például a Nagy piramis belsejében lévő ezred milliméteres pontossággal megmunkált gránit kamra. Majd a tudást visszavinném a jövőbe, vagyis a napjainkba.
2015. jún. 17. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
én biztos hogy a tudósok legnagyobbjaival találkoznék...davinchi,galilei,newton,stb...hogy többet megtudjak,megértsek tőlük
2015. jún. 21. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
én visszamenék hitler születéséhez és megölném
2016. szept. 11. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Én Az Energia Források Feltalálásához És Napelemet vinnék nekik meg zöld energiaforrásokat :)
2016. dec. 7. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!