Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Lányok! Ez tényleg ennyire...

Lányok! Ez tényleg ennyire derogál nektek? (sportnak a hiánya)

Figyelt kérdés

Egy 24 éves srác vagyok. Abszolút nem szoktam sportolni, mert nem tartom produktív időtöltésnek. Sokkal szívesebben járok el helyette a barátaimmal beszélgetni, bulizni, de szeretek olvasni és művelődni is. Nem vagyok mackós, teljesen átlagos testalkatom van, meg vagyok vele elégedve. Ezen felül elegánsan szoktam öltözködni is.


Lányok, benneteket tényleg ennyire zavar, ha valaki nem sportol?


2015. jún. 17. 13:15
 1/8 anonim válasza:
Szerintem ez nagyon függ a lány természetétől. Van akinek az jön be ha a pasi sportos, de van olyan is aki nem ezt tartja a legfontosabbnak.
2015. jún. 17. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
84%

A "derogál" szó azt jelenti: nem akar valamit megcsinálni, méltóságán alulinak tart valamit elvégezni, és saját cselekvésre alkalmazzuk. Nem pedig valaki másra.


Tehát a sport neked derogál; meg eszerint az olvasás is.

2015. jún. 17. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:

Nekem azok a pasik jönnek be akik jók matekból és/vagy programozásból és képviselnek vagy nyitottak feminista elvekre. Az plusz ha az érdeklődési köreink megegyeznek, elolvas a kedvemért néhány mangát és Skyrimozik...


A test sportossága soha nem befolyásolt... A pasik általában a humorukkal fogtak meg.

2015. jún. 17. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem produktív időtöltés... egészségtudat a toppon.
2015. jún. 17. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Egészségesen étkezem, szedek vitaminokat, nem dohányzom, sokat alszom, az immunrendszerem pedig kiváló.
2015. jún. 17. 15:43
 6/8 anonim ***** válasza:

3-as tuti csávó... Most komolyan. Láttatok már csajt programozni és Skyrimozni?

Am most szerintem ez a sport dolog túl van értékelve. Mindenhonnan ez folyik. Pár éve a művészetek, most pedig senki vagy ha nem sportolsz. Én személy szerint sportolok, de azért mert szeretem. Viszont szerintem nevetséges hogy szinte elvárás az emberektől. Lehet valaki mást sokkal szívesében csinálna és jobb lenne benne, de most a sport a menő így szinte senkinek néznek ha nem sportolsz. Vicc az egész.

2015. jún. 17. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Engem személy szerint zavar, ha egy srác nem szán időt semmiféle sportra. Hozzátartozik ahhoz, hogy adsz magadra.

Persze a művelődés is minimum ennyire fontos.

2015. jún. 17. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Nem azt mondtam, hogy én programozom, hanem tetszik ha egy pasi jó benne. Én is tudok, de nem a hobbim. (VIKes vagyok, kötelező tantárgy)


De a tanulság: ha van olyan lány aki Skyrimozik, akkor van olyan lány akinek bejön ha a pasija nem sportol.


De szerintem a véleményed azért változtasd meg. A sport jó, azzal nincs baj ha te nem sportolsz, de ne nézd le azokat akik igen.


Csak a fiúk hiszik azt hogy minden lány elvárja tőlük, hogy kigyúrtak legyenek. Összes barátnőm szereti nézni az izmos pasikat, de egyik se olyannal jár(nem véletlen).

2015. jún. 19. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!