Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan lehet leszokni az...

Hogyan lehet leszokni az ilyen "pótcselekvésekről"? Van valakinek hasonló hülye szokása?

Figyelt kérdés
Nekem eleve elég zsíros, pattanásos a bőröm. Hál' Istennek az arcom már egész elfogadhatóan néz ki. Viszont a karomon, hátamon, mellkasomon rengeteg pattanás jön ki. Nem allergiás reakció meg ilyesmi. Bőrgyógyásznál is voltam már és próbáltam rengeteg kenőcsöt meg szappant, de amíg nem hagyom békén addig nem fog rendbe jönni. Nagyon csúnya a bőröm, de folyton pisztergálom, kapargatom, ami szerintem sem túl "guszta", de néha nem tudom megállni. Erről hogyan tudnék leszokni? Van vagy volt másnak is ilyen problémája?
2015. jún. 17. 13:17
 1/3 anonim válasza:

Én seb elvakargatós vagyok... nem tudom az ugyanaz e, mint amire te gondolsz, de azt mondják ha hidratálod és puha lesz akkor nehezebb piszkálni.

Én csak akkor csinálom amikor frusztrált vagyok, vagy nincs jobb dolgom... szal ha lefoglalom a kezem pl kockulok/csomózok/macskázok akkor nem jut eszembe...

a wikin van pár jó tip: [link]

2015. jún. 17. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Van a Biodermának egy arclemosója, ú Sebium Gel Moussant, nagyon szép világoskék színe van, és pumpálós adagolója. Elég borsos áron van, kb. 5000 ft. Én kb egy éve használom nagyon kis adakoban elék, kb egy borsóny egy arcmosásra, amit egy nap kétszer kell megcsinálni. Két hónap után egy pattanás nincsen az arcomon, puha a bőröm. Szerintem neked is biztosan segítene, lehet, hogy hamarabb elfogyna, mert te nem az arcodra használnád. Ha el megvan, akkor párszáz forintért kapható, kicsi Dual vagy Duac krém. Ezt sajnos pontosan nem tudom megmondani neked, mert ez már régebben elfogyott. Ezt is nagyon szerettem, sokat segített. Remélem sikerült segítsek, írd meg ha kipróbálod-e valamelyiket, vagy sem, vagy mi a véleményed ezekről, ha pródáltad már őket! :)

15L

2016. szept. 22. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!

Sajnos még mindig nem oldódott meg ez a problémám...Nem rég beszereztem magamnak teafaolajas szappant és rendes teafaolajat is. Jelenleg ezekkel kísérletezek, még nincs egész egy hónapja, mióta használom, de azért már most is szebb egy picikét. Azért ehhez kell idő, amíg begyógyul. Egyelőre meglátom, hogy ezek mennyire eredményesek, de utánanézek ezeknek is, köszi szépen! :)

2016. szept. 23. 18:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!