Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit csináljak nyáron? Milyen...

Mit csináljak nyáron? Milyen új hobbikat próbáljak ki? Hogy szerezzek igazi barátokat, vagy hogy keltsem fel a barátaim érdeklődését irántam? 14/L (Többi lent)

Figyelt kérdés

Kb 2-3 barátom van csak, de ők nem nagyon akarnak velem találkozni. Vannak rajtuk kívül olyan emberek, akikkel mondhatni jóban vagyok, de ők messze laknak tőlem (másik városban), és nekik biztos eseménydúsan telik a nyaruk, sok barátjuk van, stb...és kereshetném őket, meg írhatnék nekik facebookon, hogy beszéljünk, de nem akarok rájuk akaszkodni. Az is lehet, hogy nem is kedvelnek, vagy azt sem tudják már, hogy ki vagyok...ezért nem merem velük felvenni a kapcsolatot. Ha meg azokkal a barátaimmal találkozom nagy ritkán, akik egy városban laknak velem, akkor mindig ugyanazt csináljuk...megnézünk egy filmet, meg néhány videót, és kész, ezt meg már egy kicsit unom. Mint mondtam, kb 3 barátom van, akik velem egy városban laknak. Az egyikőjüknek nagyon sok programja van, a szüleivel mennek mindenhova, kirándulnak, stb, és soha nem ér rá. A másik barátnőm meg olyan, hogy soha nem keres engem, mindig nekem kell szólnom, ha találkozni akarok vele...és olyankor is úgy tűnik, mintha egyáltalán nem akarna velem lenni. Ezt úgy értem, hogy amikor megkérdezem, hogy szeretne-e velem találkozni, azt mondja, hogy nem tudja, vagy pedig azt, hogy igen, de nem látom rajta, hogy örülne, hogy vele akarok lenni. Meg máskor is volt már, hogy kérdeztem, hogy nincs-e kedve filmet nézni velem, arra is azt mondta, hogy nézzem meg egyedül. Nem arról van szó, hogy én minden nap találkozni akarok, nekem az is bőven elég lenne, ha hetente egyszer szerveznénk valami közös programot, vagy valami, mondjuk strandra menni, vagy nekem az állandó filmnézés is jó lenne, de mivel azt érzem, hogy látni sem akar, ezért már inkább nem is keresem. Aztán van egy harmadik barátnőm, akivel szintén találkozunk néha, de vele is az van, hogy ha rajta múlna, akkor egy évig se találkoznánk. Szóval nem igazán van olyan ember az életemben, akivel nyáron találkozni tudnék.

És nem arról van szó, hogy nem bírok egyedül lenni, mert szeretem az egyedüllétet. Sokat olvasok, néha írogatok, sorozatokat nézek, meg úgy elvagyok magamban, sportolni is szoktam. De ha hetekig csak ezeket csinálom, akkor kezd unalmas lenni az egész. Lehet, hogy megyünk majd nyaralni egy hétre valahova, meg táborba is megyek, de több dolgot akarok csinálni. Nem akarok akkor rájönni, hogy nem is éltem igazán, amikor már késő. Nem akarok felnőtt koromban arra visszaemlékezni, hogy nyáron minden egyes nap ugyanazokat a dolgokat csináltam. Új dolgokat akarok kipróbálni, és egy kicsit "élni". Bulizni nagyon nem szeretek, és nem akarok pörgős életet, nem is bírnám ki, ha minden nap lenne valami programom. Csak...csinálni akarok valami mást is. Kipróbálni valami újat, vagy nem tudom. Egy kicsivel több időt tölteni emberekkel. Ti miket csináltok/csináltatok ennyi idősen nyáron? Tudnátok valami ötletet adni, hogy milyen új hobbikat próbáljak ki, vagy hol szerezzek olyan barátokat, akiket érdekel, hogy mi van velem?



2015. jún. 19. 11:43
 1/6 anonim válasza:
Nálam is ez a helyzet kb csak én 18 vagyok. Én mondjuk munkát vállaltam, így talán telik az idő
2015. jún. 19. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
3barátnőm van.2mindig egymással van elfoglalva.Az az egy pedig a barátjával lesz egész nyáron.Szóval én is abban a cipőben járok,mint te.Ha nem tudok elmenni dolgozni,akkor itthon ülök és nap mint nap ugyanazt csinálom.15/L
2015. jún. 19. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Hát, én 14 évesen nem nagyon tudnék munkát vállalni. De azt jó tudni, hogy nem én vagyok az egyetlen ember, aki hasonló helyzetben van.


Egyébként nekem lenne egy csomó ötletem, hogy miket csinálhatnánk a barátaimmal. De nem merem nekik mondani, mert félek, hogy nagy hülyeségnek tartanák, és csak kényszerből mennének bele, hogy ne bántsanak meg. Meg igazából a szüleimmel is szívesen lennék..szívesen elmennék velük valahova, vagy akár játszanék velük társasjátékot, vagy bármi, de mindig van valami dolguk, nem akarom őket zavarni ilyen hülyeségekkel...

2015. jún. 19. 11:58
 4/6 A kérdező kommentje:

#2

Most látom csak a válaszod. Hát igen, elég rossz érzés, ha az emberrel nem foglalkoznak a barátai. Én el tudom foglalni magam, csak egy idő után úgy érzem, szükségem van arra, hogy csináljak valami mást is...

2015. jún. 19. 12:00
 5/6 anonim válasza:
2-es vagyok.Egy ideig én is el tudom foglalni magam.De ez egy hét múlva màr idegesítő lesz.
2015. jún. 19. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Tanuljatok programozni, hamar elszalad a nyár. :D
2015. jún. 19. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!