Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Te igazi nőnek érzed magadat...

Te igazi nőnek érzed magadat a párod mellett?

Figyelt kérdés
És a párodat igazi férfinak? (Hölgyekhez szól a kérdés)
2015. ápr. 10. 17:53
 1/2 anonim ***** válasza:
47%

Én nem a páromtól várom a csodát, nem tekintek rá megmentőként, akinek kötelessége elérnie, hogy én nőnek érezzem magam. Sok szürke kisegér gondolja azt, hogy a férfi hibája az ő kamaszkora óta szűnni nem akaró önbizalomproblémája, amit nem értek.


Ja és a másik kedvencem a "nem teszel boldoggá" Senkinek nem kell semmit tennie az ügyben, hogy a párja hogyan érzi magát a bőrében, vagy hogy hogyan fogja fel a mindennapok nehézségeit. Én nőnek érzem magam. Pont. Ez független a mindenkori páromtól. Igaz vannak extrém esetek, amikor a férfi valamiért direkt csúfolja és megalázza a nőt, de ez a ritka, sokkal gyakoribb, hogy nem mernek semmiért sem szólni, sem az előnytelen öltözködés, sem a gyarapodó kilócskák, sem semmi más miatt, csak dicsérnek mindent, nehogy megsértsék a csajszikát, mert ha kitör a ribillió, annak ők isszák meg a levét... Én azt mondom, mindenki keresse meg magában a nőt és ne a partnerétől várja a megváltást.

2015. ápr. 10. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Teljes mértékben egyetértek az előzővel, ezért kéretik engem is leszavazni. :)

Egyébként a kérdésre kérdéssel válaszolva: ki is az igazi nő és az igazi férfi? Vagy legalábbis, te kedves kérdező, milyen értelemben tetted föl ezt a kérdést és mik a definíciód rájuk?

2015. ápr. 12. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!