Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Elso randin csok mennyire...

Elso randin csok mennyire elitelendo?

Figyelt kérdés
En 16/l, o 19/f

2015. jún. 21. 16:21
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
22 éves, laza felfogású férfi létemre úgy gondolom, hogy egy ri.anc az illető, aki hagyja magát megcsókolni már az első randin, ráadásul 16 évesen. Nyilván nem bánnám és minél előbb megpróbálnám ágyba vinni, még a csillagokat is lehazudnám a ri.ancnak, de ennyi lenne. Másrészt 19 évesen rá sem néztem volna egy 16 évesre. Szóval elfogadható ri.anckám. :D
2015. jún. 21. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ahaaaa szoval itt vagyok 16 evesen ugy hogy meg nem smaroltam mert nem akartam csak olyannal akivel tenyleg ugy erzem hosszutavon is lehetne es en vagyok a lotyo. Gratulalok a 0 hatterinfos velemenyedhez. ;)
2015. jún. 21. 16:38
 3/6 anonim ***** válasza:

Nálam nem fér bele.



26F

2015. jún. 21. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%

Helyzetfüggő. A volt barátnőmmel én is az első randin csókolóztam.

A következővel - jelenlegi párommal - a negyediken (harmadik végén szájrapuszi).

Nem tartom okos dolognak ezt az ítélkezést.


42F

2015. jún. 21. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Azért szállj le a magas lóról kislány.


Ha most először találkoztok akkor nem a legjobb döntés, ha korábbról már ismeritek egymást, és kedvelitek a másikat akkor mehet.

2015. jún. 22. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Egy suliba jarunk de igy 2 hete kezdtunk el nagyon sokat beszelni.
2015. jún. 22. 09:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!