Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Meddig szoktak elmenni egy...

Meddig szoktak elmenni egy randin? Ha már harmadszor ajánlja, attól még haverokként is mehetünk, nem?

Figyelt kérdés

Valószínűleg éjfél körül érek haza, egy fesztiválra megyünk. Nemrég ismertem meg, de nagyon szimpatikus. :)

Én 16/l

Ő 19/f



2015. jún. 20. 11:13
 1/7 anonim válasza:
O lehet hogy tobb akar lenni mint a haverod.
2015. jún. 20. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem haver akar lenni. Ezt felejtsétek el, sosem akar fiú lány haverja lenni, később lehet hogy jobb híján az lesz, de sosem annak indul.
2015. jún. 20. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

1, már miért ne akarhatna a haverja lenni? bizony ismerek nem egy ilyen fiú-lány barátságot, ahol nincs szex és semmi több, viszont baromi jóban vannak. borzasztó ez az előítélet komolyan.


2, ha meg akar vmit, és igazi fiú, nem fog tökölni, vagy megmondja, vagy meg se mondja, csak csinálja. ennyi. sztem ezt érzed a levegőben .... nem?

2015. jún. 20. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

12:24

Fogadjunk, hogy lány vagy...

2015. jún. 20. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat. Hát barátságnál többet is el tudnék vele képzelni... :D

Dumáltunk meg hülyültünk azon a pár napon mikor találkoztunk de aztán keveset beszéltem vele mert rossz volt a kedvem (ezt most nem részletezném), később ráírtam, hogy ne tűnjön úgy, hogy vele van bajom és akkor megint felvetette és lebeszéltük, hogy mikor. De szerintem most neki kéne írnia.

2015. jún. 20. 14:07
 6/7 A kérdező kommentje:
Mármint egy kiránduláson dumáltunk.
2015. jún. 20. 14:09
 7/7 anonim ***** válasza:
találkozz vele, aztán ha nem töketlen, akkor ma már szex lesz
2015. jún. 20. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!