Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Segíthetek Neked valamiben?

Segíthetek Neked valamiben?

Figyelt kérdés
2015. jún. 21. 19:48
1 2 3
 21/28 opened paradise ***** válasza:
Csak hagyom magam :D
2015. jún. 21. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:

Szia, 14. válaszoló vagyok.

Azért vették el, mert a munkahelyük miatt idegesek voltak, és én meg nem szeretek takarítani, ezt meg is mondtam nekik. (De ettől függetlenül megcsináltam)

És folyton azt mondják, hogy mindig csak telefonozok. De akkor mi mást csináljak? Arra persze az a válasz hogy takarítsak. :/ (amúgy telefonozás közben se egy dolgot csinálok:filmet nézek, játszom, képeket töktök le, és lerajzolom őket, tartom a kapcsolatot az előző sulis legjobbarátnőmmel, stb, szóval ez olyan, minthogyha futkároznék a számítógép, a tévé, a nyomtató, a szobám, és a 15 km-re levő város között. Az persze nem lenne baj...)

Esetleg nem tudnál abban segíteni, hogy mit csináljak helyette? Mivel foglaljam el magam? :(

2015. jún. 22. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
Éhes vagyok, de nem tudom mit egyek.:( Szerinted?:)
2015. jún. 23. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:

14-es (22-es)!

Szerintem beszélj meg a szüleiddel egy konkrét feladatot, amit otthon elvárnak tőled. (nekem ez a napi bevásárlás volt). Az legyen az első, hogy ezt teljesíted, aztán leszállhatnak rólad, te már teljesítetted az elvárásokat.

A többire esetleg kérhetnek, nem vagy köteles elvállalni.


Ezenfelül kellene keresned valami életcélt, amit a jövőben majd csinálni akarsz. Nekem volt, de elbuktam, így további tanácsot nem adhatok.

2015. jún. 25. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
Köszönöm!
2015. jún. 25. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:

Ajjaj... Hosszú a lista :D

De mielőtt leírom, próbára teszlek, ha összejön, írom a listát is.

Szóval, már évek óta keresem a Hatlábú birodalom (Alien Empire) c. hatrészes dukufilmet. Anno még a tévében is ment...

2015. jún. 25. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
Szerezz nekem légyszi Eger környékéről fagyasztott patkányt, mert a boáim már éhesek, de én nem kapok sehol. :(
2015. jún. 27. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

egy széptestű fiúval összetudnál hozni szex céljából?

40f.

2015. jún. 28. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!