Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mennyire gáz az szerintetek...

Mennyire gáz az szerintetek ha letörlök minden facebook ismerősömet néhány kivételével?

Figyelt kérdés
Csak azokat hagynám meg, akikkel tényleg tartom a kapcsolatot, ami kb. 10-15 ismerős. Szóval jó kevés ismerősöm maradna fent.
2015. jún. 22. 10:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Gáz?.... Miért lenne gáz?
2015. jún. 22. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Semennyire. Bátyám is ezt csinálta.
2015. jún. 22. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Jó eséllyel fel se tűnne nekik. De egyszerűbb ha "restricted"-be teszed őket (nem tudom mi annak a megfelelője magyarul)- így annyi infót látnak rólad mint az idegenek; a 10-15-t meg valami belső körbe és a posztjaid láthatóságát erre a belső körre állítod. Így te ha akarod megnézheted a többi ismerősöd adatlapját ismerősként :), és ők se akadnak ki ha esetleg észreveszik.
2015. jún. 22. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Kinek gáz? Ne foglalkozz mások véleményével. Kinek szeretnél megfelelni? A sose látott akárkiknek akik csak azért jelöltek, hogy sok ismerősük legyen???


Nekem pl. 30 van, és kit érdekel, hogy másnak 35837290? Nekem is lehetne, de nem jelölöm (vissza) azt, akivel életemben egyszer (sem) találkoztam.

2015. jún. 22. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Lehet én is ezt fogom csinálni.

Nem érdekel, hogy másnak 5000 ismerőse van.

Szerintem nem boldogabbak csak a like-ok miatt van ennyi ismerősök plusz, hogy elmondhassák nekik sok ismerősük van.

Közben meg a negyedét ha ismerik..

2015. jún. 22. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem gáz, én mondjuk meghagyom őket, viszont akik zavarnak azokról le vagyok iratkozva. Ha meg akarok találni egy harmadik személyt pl. akkor jól jön a minél több ismertség.
2015. jún. 22. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!