Kezdőoldal » Utazás » Európa » Hogy vehetném rá egy hosszabb...

Hogy vehetném rá egy hosszabb utazásra néhány ismerősömet,1 napot kellene eltölteni autóban utasként?

Figyelt kérdés

2 országon mennénk át az északi tengerhez és ott aludnánk pár napot szállodában, de ehhez utazni kellene 1 napot oda és 1 napot vissza ami nekem sorfőrként érdekes lenne, de utasként érthető h már nem annyira. Csak a szállást kellene fizetniük, utiköltséget én állnám, de így se nagyon akarnak jönni. Mivel vehetném rá őket?

Egyedül nem akarok menni mert úgy unalmas és veszélyes is :S

22/F


2012. dec. 28. 02:17
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerű, azt mondod, hogy csak Zakopane-ba mentek, aztán, azt mondod út közben, hogy hopp eltévedtünk, de mindjárt odaérünk:)
2012. dec. 28. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem olyan unalmas az út. Én voltam már autóval Frízföldön az Északi-tengernél, kibírható az út.

Éjszaka induljatok, úgy nem fárasztó a sofőrnek sem, és mire "felébredtek" már nem Magyarországon vagytok.

Egy sofőrnek életveszély levezetni, hogyha nem pihen félúton!

2012. dec. 28. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Annyira nem vészes,13 óra alatt simán Gdanskban vagy, már ha nem Kispolákkal vagy Trabanttal mész :)

Olyan programot kell szervezni, ami esetleg érdekes lehet az embereknek. Én ilyen szempontból szerencsés vagyok, mert jó utakat találunk ki: Sörözés Prágában, városnézés és sörözés (Táncos sör) Krakkóban. Mandarin farm Spanyolországban...

2012. dec. 28. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, egyedül vezetném le de az nem vészes mert voltam már ilyenen, de társaság jó ha van mert különben nehéz ébren maradni.

Majd lehet csinálok egy programlistát és akkor körbeküldöm az ismerősöknek hátha megtetszik valakiknek.

2012. dec. 28. 14:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!