Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hazudtam neki, elmondjam az...

Hazudtam neki, elmondjam az igazat? Ha igen, hogyan?

Figyelt kérdés

Tudom hogy hülye vagyok. Ha visszatekerhetném az időt, biztosan mindent megváltoztatnék.

Facebookon megismertem egy 19 éves srácot. Hazudtam neki a nevemről. Nem akartam elárulni a valódi nevem, ezért álnevet használtam. A képeket magamról küldtem, skypeon is beszéltünk. 7 hónapja ismertük meg egymást....most mit tegyek? Nagyon megszerettük egymást (barátként) és nem akarom elveszíteni, de már nagyon rossz a lelkiismeretem... :( ez a hazugság megbocsájtható?

16L



2015. jún. 22. 11:36
 1/7 anonim válasza:
Szerintem igen, ha valóban megkedvelt, meg fogja érteni, hogy óvatos vagy a netes ismerkedéssel, ami érthető is. Ez nem olyan óriási bűn. :)
2015. jún. 22. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem megfogja érteni. Jobb az óvatosság az ilyen netes ismerkedésnél. De ha már ilyen jó barátok lettetek, ne húzd az időt, mond el neki az igazi nevedet.
2015. jún. 22. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
És egész pontosan mit mondjak? Hogyan kezdjem el?
2015. jún. 22. 11:47
 4/7 anonim ***** válasza:
"Figyelj, be kell vallanom valamit. Tudom, hogy hülyeség volt eddig hazudnom erről és már az elején amikor jobban megismertük egymást elmondhattam volna az igazat de valahogy bentrekedtem ebben a hazugságban. Az az igazság, hogy nem XY-nak hívnak, hanem YX-nek. Féltem igazán megnyilvánulni egy ismeretlennek, tudod mennyi gyökér van az interneten meg amúgyis kicsit félénkebb voltam akkoriban. Ha lehetne visszamennék az időben és máshogy csinálnám de sajnos nem lehet. Nagyon sajnálom." Valami ilyesmit vezess fel. Egyébként szerintem megbocsájtható. Ne lepődj meg ha kicsit megharagszik rád de ha elég jóban vagytok akkor majd megenyhűl.
2015. jún. 22. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Még valami ötlet vagy vélemény?
2015. jún. 22. 19:24
 6/7 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, pusztán óvatosságból nem fedtem fel eddig a valódi nevemet. De megkedveltelek, és megismertelek annyira, hogy megbízom benned.
2015. jún. 23. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előzővel, csupán kérj bocsánatot, magyarázd el neki, hogy mért hazudtál neki és tartottad titokban a nevedet, aztán pedig mondd el neki az igazi nevedet.
2015. jún. 24. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!