Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Buntudatom van, hogy hazudtam,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Buntudatom van, hogy hazudtam, hogy volt baratom de azert tettem, hogy ne hasznalja ki a helyzetet. Elmondjam neki az igazat?

Figyelt kérdés

Van egy ismerosom (10 evvel idosebb, mint en), aki rakerdezett, hogy mennyi idosek voltak az eddigi barataim. Kicsit gondolkodtam es ravagtam, hogy par evvel. (Mar porul jartam ilyennel, hogy elmondtam az igazat, hogy nem volt meg baratom 21 eves letemre es jobban nyomultak ram.)

Ennek a ferfinak is vannak utalasai, hogy csinos vagyok, jo az alakom stb, de igyekszem nem reagalni ra. Most viszont rakerdezett es hazudtam neki, emiatt pedig buntudatom van :( Elmondjam neki az igazat, vagy mit tegyek, hogy ne legyen buntudatom, nem szoktam hazudni senkinek.


2012. okt. 10. 17:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kell mindent az orrára kötni, ami a Te dolgaid illeti. Ő pedig nem egy gyóntató, vagy vallató valaki, akinek ezt be kell jelenteni. Létezik egy vastag vonal, ahonnan az új kapcsolatot kezdjük és majd az idő hozza, hogymi alakul belőle és esetleg jónak látod-e a múltadból valamit közölni.
2012. okt. 10. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mert ő sem fog neked mindent elmondani a 31 éves repertoárjából, ami pedig bizonyára érdekes lehet.
2012. okt. 10. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Másképp kellett volna feltenned a kérdés, csak őszintén: meg akarod magadat dug4tni vele?
2012. okt. 13. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!