Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » My talking Angelának tényleg...

My talking Angelának tényleg kamera van a szemében és figyel? És a fekete kocsi igaz? Van köze a kettőnek egymáshoz?

Figyelt kérdés
Bár nem játszom vele? nagyon érdekel!! Szerintem veszélyes! Légyszi válaszoljatok! Ez mostanában lett nagyon felkapott...

2015. jún. 22. 20:03
 1/9 anonim ***** válasza:
96%
Igen! Igaz! Mint minden, amit az interneten olvasol! Csak azt nem értem, miért nem keresel rá, ha nagyon érdekel? 11 oldalnyi kérdést találsz ugyanerről csak ezen az oldalon és mindenhol leírják, hogy ez egy hatalmas ba-rom-ság.
2015. jún. 22. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Psycho Doll ***** válasza:
Igen, ez mind igaz. Figyelik a kisgyerekeket mert a világon nincs semmi más fontos dolog, csak az, hogy téged lessenek.
2015. jún. 22. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Ja, biztosan... Normális válasz?
2015. jún. 23. 19:11
 4/9 anonim ***** válasza:

1. le vagy maradva, már (megint) lecsengett ez a hoax.

2. nem, még mindig nem igaz, nem veszélyes, kamu az egész.

3. ezen az oldalon az összes kérdés-feltevő túl sötét a kereső használatához? tényleg rengeteg kérdés volt erről, el lehet olvasni, szépen indokoltan le van írva, hogy miért is kreténség az egész... :D sőt, az oldalon túl is rengeteg fórum foglalkozott a témával. van egy szuper hasznos oldal, google a neve, ismerkedj meg vele...

2015. jún. 24. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Felteszek egy kérdést. Nem csesztetni kéne, hanem válaszolni. Megnéztem egy csomó oldalt, mindenhol mást írtak, ezért kérdeztem meg.
2015. jún. 25. 17:55
 6/9 tabaki ***** válasza:
Ha neked csak az a válasz, ami az agyrémeidet alátámasztja, fölösleges volt a kérdés. Az, hogy minden értelmes emberre jut húsz tökfej, nem jelenti, hogy minden oldalon mást írnak. Nem tűnt fel, hogy a hülyéknek nincsenek érveik, csak rettegnek a világba?
2015. aug. 4. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Már jönnek is érted a gyerekrabló pedofil gyíkemberek. Futás!!!
2015. aug. 4. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
utolsónak: ennek a válasznak sok értelme volt
2015. aug. 8. 20:39
 9/9 tabaki ***** válasza:

@#8:

Hogyha tényleg beleástad magad a félnótásoknak ebbe a legendáriumába, akkor igen. De ha eddig nem tetted meg, már ne nagyon erőltesd. A „mostanában nagyon felkapott” témád már vagy egy éve avasodik a fórumokon, az epigonok más játékról is hirdetik ugyanezt a szenzációt, minden fölemlegetése csak egy újabb csepp az unalom tengerében.

2015. aug. 9. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!